Home / Adminteam / Hledáme hrdiny do týmu!

Hledáme hrdiny do týmu!

V první řadě mi dovolte začít tím, abych všem poděkoval za dosavadní úsilí na našem serveru. V současné době máme malý adminteam, který pokrývá sice jen určitou část věcí, které je na serveru potřeba dělat, nicméně to dělají naprosto úžasně a bez nich by to rozhodně nešlo. Pro nezasvěcené, jedná se hlavně o náboráře, kteří mají za úkol přijímat nové členy na whitelist a dohlížet na pořádek na Teamspeak serveru, který jako jedinou věc máme volně přístupnou bez jakékoliv registrace i pro veřejnost. Kromě nich jde o několik hráčů, kteří mají pod palcem rozvoj určitých stavebních projektů a odvádějí také skvělou práci.

Současný stav serveru + hledáme hrdiny!

Musím přiznat, že survival vanilla běží poměrně dobře, na řadě projektů se aktivně pracuje a komunita je v rámci možností do nich zahrnutá. Ano, není to ideální stav, ale nelze říct, že bychom absolutně na všechno kašlali. Tady velké díky členům, kteří se věnují Witherwipu (snad to mám dobře pojmenované). Nicméně abychom mohli zaručit hladký provoz všech částí serveru, bude potřeba sehnat více lidí z MC komunity. 

Má idea je taková, že v současné době bychom se my jako server měli zaměřovat na zkvalitnění komunity a organizaci samotných věcí na serveru, s čímž bude nutné sehnat talenty, kteří se na MC scéně stále nacházejí, ovšem chybí jim uplatnění. Konkrétní představy o lidech, které na whitelistu chceme vidět a těšíme se na ně, najdete v dalších několika odstavcích.

Co na serveru vlastně dělá Ownercz jako správce serveru?

Občas se mě na to někteří nováčci zeptají a tak raději to napíšu i sem, než se vůbec rozepíšeme o tom, jaké lidi na server potřebujeme. Jsem zodpovědný za provoz fyzického hardware serveru, udržuji naše VMware prostředí s více než 20 virtuálními stroji a všechny tyto stroje také mám na starosti z hlediska konfigurace, automatizace úloh, údržby a zálohování. Kromě toho zajišťuji provoz webů, emailových služeb, Teamspeaku, IRC serveru, Dynmap a zálohovacího řešení, které je plně automatizované.

Pokud si myslíte, že se nám Facebooková stránka plní sama, tak vás vyvedu z omylu, také se o ni starám včetně řady Facebookových skupin okolo našeho serveru. Zároveň zajišťuji dokumentaci celého tohoto kolosu a v neposlední řadě jsem také klasickým hráčem, když mám volnou chvíli.

Hledáme hrdiny do týmu!

A právě proto, abych se mohl věnovat těmto věcem, kterých rozhodně není málo a dělal je kvalitně, potřebuje Minecore server na řadu dalších drobností další hrdiny do týmu.

  • Z pohledu hry hledáme schopné stavitele, kteří nám chtějí pomoct s rozvojem měst, projektů a staveb.
  • Z pohledu hráčů hledáme spolehlivé organizátory, kteří se nebojí napsat do skupiny na Facebook, rozhodnout o konání eventu a pomoct stavitelům se sehnáním spoluhráčů na kopání a stavbu.
  • Z pohledu správce serveru hledáme nadšené ajťáky, kteří potrápí naše virtuálky novými verzemi Spigotu, rádi se s Ownerem ponoří do ssh/screenu/tmuxu, poperou se s vývojem nových stylů serverů a dokážou komunikovat se všemi členy týmu i hráči whitelistu tak, aby vznikaly nové a neotřelé projekty jak na vanille, tak třeba i na něčem akčnějším a měly dlouhodobé trvání.
  • Z pohledu obsahu hledáme nadšence do dokumentování pomocí screenshotů, psaní textů i krátkých novinek, protože když se zrovna já, Ownercz, zahrabu v něčem na serveru, tak je přeci škoda, kdyby naši sledující na sociálních sítích neviděli, že na něčem pracujeme.
  • A samozřejmě hledáme i nové hráče, kteří si chtějí zahrát nefalšovanou vanilku plnou super lidí a hlavně bezproblémové hry.

A kde se můžete hlásit?

  • V případě, že se chceš stát hrdinou našeho týmu, vstup je zde.
  • Pokud chcete si pouze zahrát na whitelistu, hoďte nám přihlášku zde.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*