Home / Adminteam nábor

Adminteam nábor

O serveru

Jsme převážně vanilla survival server s několika dalšími servery, který běží od roku 2011. V období 2011-2015 jsme běželi jako public, tedy veřejný server přístupný všem hráčům. Od roku 2015 provozujeme všechny naše služby pod whitelistem, nemáme VIP a celou dobu hostujeme na vlastním serveru, s čímž jsou spojeny úplně jiné požadavky jak na hru, hráče tak i na adminteam. (takovej hodně velkej punk, který poslední dobou děláme čím dál více poctivěji)

Tyto nábory zajišťuji já, Radim Lipovčan @Ownercz, případné dotazy uvítám na emailu info@minecore.cz.

Cíl tohoto náboru

Je dát možnost lidem podílet se na chodu serveru, který je v chodu již dlouhou dobu a má v plánu se dále rozvíjet. Máme propracovaný systém serverů, který ovšem nyní už potřebuje adminteam o větším počtu než jsou 3 lidi.

Podmínky náboru

1. Uvádějte všechny údaje pravdivé a nijak nepřikrášlujte fakty.
2. Musíte mít funkční Teamspeak 3, účet na sociální síti Facebook a dostatek času se věnovat tomuto projektu.
3. Pokud se vám cokoliv nelíbí, napište mi na email info@minecore.cz, díky!

Na jaké pozice nabíráme?

 Administrátor/ka:
Požadavky – věk 18+; ochota učit se novým věcem (Linux, Git, Java, Php, Ansible, VMware)
Náplň funkce – 4. člen týmu, který přímo odpovídá za chod celého serveru. Osobně tě zaučím všem věcem a společně při tomto učení můžeme všechny detaily zdokumentovat pro další použití.
Obsazeno: 3 ze 4; 1 pozice volná
Moderátor/ka:
Požadavky – věk 15+; musí tě bavit Minecraft, umíš si udělat vlastní projekty a komunikovat s hráči
Náplň funkce – moderování herního prostředí, organizace náborů na whitelist, řešení griefingu společně s kontrolou dodržování pravidel kodexu serveru. Provádění náborů, registrace a odebírání hráčů z whitelistu, udržování pořádku jak ve hře, tak na Facebooku.
Obsazeno: 1 ze 2
Organizátor/ka:
Požadavky – věk 15+; pravidelná aktivita na Minecraftu, funkce se dělí na dva podtypy
a) Vytváření, stavění a organizace eventů pro hráče na whitelistu společně s vytvářením turnajů a událostí, které přimějí hráče k vyšší aktivitě na serveru.
b) Organizace staveb, vytváření projektů a rozsáhlých měst na serveru včetně zapojení všech hráčů pomocí událostí ve skupině tak, aby daný člen adminteamu motivoval ostatní hráče ke tvůrčí činnosti.
Obsazeno: 3 ze 4

Formulář náboru

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Nick

Motivační dopis
Pověz nám, proč bychom měli vybrat zrovna tebe do adminteamu a zároveň do toho zahrň odpovědi na následující otázky. Jaké jsou tvoje zkušenosti s hraním Minecraftu? Měl/a jsi už někdy nějakou funkci v adminteamu? V čem se vyznáš? Baví tě se učit nové věci a systematicky pracovat na projektu?

O jakou pozici máš zájem? *
 Administrátor/ka Moderátor/ka Organizátor/ka (typ A - eventy apod. viz výše) Organizátor/ka (typ B - stavby apod. viz výše)

Prostor pro dotaz, připomínku či doplnění.