Home / Adminteam / Ekonomika, nábory a včerejší problém s whitelistem

Ekonomika, nábory a včerejší problém s whitelistem

Ekonomika je terčem dlouhodobé diskuze jak mezi adminy tak mezi hráči. Osobně jsem ji nastavil velice skoupě – adminshop pouze vykupuje, nic neprodává. To ovšem řada členů whitelistu chce změnit a jelikož je potřeba, aby se server nejdříve dohodl, vytvořil jsem k tomu channel na našem Discordu.

Budu moc rád, když se tam všichni vyjádříte a dáme to dokupy tak, aby to všem vyhovovalo a nebylo to tzv. moc „OP“.

Nábory

Toto téma souvisí se včerejším incidentem, který vysvětlím později – máme už řadu hráčů na whitelistu a postupně je potřeba, aby se do organizace obsahu, eventů a spousty dalších věcí zapojilo více lidí.

Proto jsem upravil naši náborovou stránku, kterou můžete vidět zde. První změnou je ta, že budeme přijímat žádosti jen od těch, co už jsou nyní na whitelistu (neregistrovaní hráči si musí podat žádost a až poté mohou jít směr členství v AT).

Včerejší problém s whitelistem

Snad jen stručně a na rovinu. V AT spousta lidí přijde a odejde a někdy kvůli neaktivitě odebírám lidi z naší skupiny přímo. A v řadě věcí jim občas zůstanou permise (Teamspeak, Discord) už jen z prostého důvodu, že na to zapomenu (a)nebo jim důvěřuji stále natolik, že nevidím důvod jim tyto privilegia sundávat. Ostatně pro server každý člen AT za 9 let působení serveru odvedl vždy fajn práci a můžu na to říct jen jedno – všem vám tímto děkuji.

O to víc mne mrzí, když někdo, jako třeba včera Cejny, využije toho, že mu zůstaly permise na Discord serveru Minecore.cz a začne přidávat lidi na whitelist bez toho, aniž by se s námi poradil nebo si tito hráči podali žádost.

Kvůli tomuto jsem včera na cca hodinu a půl večer vypnul Bungeecord, byl jsem mimo dosah vpnky a notebooku, abych vše opravil. Tímto se omlouvám všem hráčům na whitelistu za výpadek, a daná čtveřice lidí – co takhle mě nechat být na pokoji, dělejte si vlastní věci? Provozuju jen Minecraft server, nikomu z vás se do života necpu a dělám to jen proto, aby si mohli hráči v pohodě zahrát. Ostatně i vy všichni, pokud byste požádali, tak bych vás přijal (a mohli jste normálně hrát, pokud byste byli v pohodě…).

Další screenshoty z konverzace tady hodím, ať si uděláte přehled. V chatu na Discordu to naleznete zde, nic jsem nemazal.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*