Home / Spolupráce

Spolupráce

Chcete s námi spolupracovat? Chtěli byste přiložit ruku k dílu? Za každého nového člena do herního týmu, adminteamu nebo content-creatora budeme moc rádi. Níže naleznete možnosti, jak se k nám přidat. Předem ovšem upozorňujeme, že jsme proti jakémukoliv trollení, úmyslnému narušování hry hráčů či zesměšňování.

Důležité info pro všechny žadatele

Pokud máte zájem, stačí poslat mail

Který máte uveden u každé pozice v dolní části. Stačí se v něm krátce představit, říct nám, co vás zaujalo a my se už vám zpátky ozveme.

Pozice pro spolupráci

Aktuálně máme otevřené spolupráce pro:

  • Žádost o vstup do AT (helper, gm, mod, op)
  • Žádost o pozici buildera
  • Žádost o pozici eventera
  • Žádost o pozici developera, technika
  • Žádost o pozici content-creatora, youtubera, streamera
  • Žádost o spolupráci s hostováním serveru
  • Žádost o spolupráci s hostingem a další

Pravidla, přes které nejede vlak

  1. Pro ty, kterým to není jasné, prostě vždy mluvte pravdu, i kdybyste smazali celý survival.
  2. Jednejte napřímo, pokud je Owner debil, tak se to musí dozvědět.
  3. Pokud máte vlastní server, jste v AT ještě někde jinde => u nás to stíhat nemůžete a proto u nás funkci mít nemůžete.

Vstup do AT

Členem adminteamu se může stát hráč starší 14ti let, který ovládá pluginy (tzn. umí používat a rozumí příkazům), zejména jde o WorldGuard, WorldEdit a Essentials. V současné době nábor probíhá zpravidla na našem Teamspeak serveru, kde je dotyčný/á tázán/a na otázky ohledně herního prostředí serveru, znalosti z hlediska Minecraftu a také na znalosti z již zmíněných pluginů.

Členem adminteamu se hráč stává po úspěšném dokončení náboru, přidáním do patřičných komunikačních kanálů a přidáním funkce ve hře. Zpravidla se to děje tak, že po dokončení náboru začne nový člen na funkci Helpera a v průběhu svého působení na serveru postupuje výše. Pokud někdo chce rovnou dojít na server a získat OP, musí prokázat hluboké znalosti a zároveň o něm již musíme mít nějaké to povědomí. Neříkáme, že se to nemůže stát, ale pravděpodobně nejlépe uděláte, když začnete jako 100% vašich předchůdců.

Pokud máš zájem o vstup do adminteamu, pošli Ownerovi email.

Vstup do říše builderů

Umíš hezky stavět? Chceš, aby tvé stavby byly vidět? Možná právě nám pomůžeš, aby naše stavby nevypadaly jak Ownerův spawn!

Pokud máš tvořivého ducha a nebojíš se občasných úkolů, budeme jen rádi, když pošleš Ownerovi email.

Vstup do týmu eventerů

Eventeři jsou členové AT stejně jako kdokoliv jiný, mají ovšem tu výsadu, že koordinují a pořádají eventy pro všechny hráče na serveru.

Pokud již máš dost eventů typu bludiště, pigkiller a závody na loďkách, chceš se ujmout celé věci sám a natřít to všem v pořádání eventů, směle do toho! Prostě pošlete Ownerovi email a budeme se těšit.

Vstup do sekce developerů a techniků

Baví tě správa systémů nebo chceš vyvíjet sem a tam nějakou featuru nebo plugin?

Pro developery máme přichystáno moderní prostředí s Gitlabem, Gogsem, CI/CD pipelajnami a Docker workery. I když jsme na venek přátelský MC server, pod kapotou máme spoustu hraček, o kterých hráči ani neví.

Z hlediska správy systémů fugujeme kompletně automaticky pomocí Ansible, virtualizujeme přes Proxmox cluster, kde máme řadu LXC kontejnerů, KVM virtuálek a několik docker hostů. To vše pospojované v několika lokalitách a cloudech pomocí OpenVPN serverů a Mikrotik routerů. Je to sranda, ale je toho moc, takže každou pomocnou ruku rádi uvítáme!

Ať už jsi systémák nebo developer, zkusit to u nás můžeš posláním Ownerovi email.

Youtubeři, streameři a další content-creatoři

Sami si děláme obsah a snažíme se i streamovat. Pokud by ovšem zde byl, kdo chce natáčet od nás (nebo streamovat nebo cokoliv takového), a opravdu má zájem toto dělat, stačí poslat email Ownerovi.

Jen jedno upozornění, nechceme být spojováni s jakýmkoliv trollením, obtěžováním hráčů a dalšími věcmi. Tyto content-creatory na našich serverech, kteří si libují v trollení a streamují to (a díky tomu mají statisíce shlédnutí) nepodporujeme a aktivně takovéto chování u všech hráčů moderujeme.

Spolupráce s hostováním serveru

V případě, že byste chtěli společně s námi rozjet jeden z projektů na Minecraftu, který vydrží na scéně a bude mít dobré technické pozadí, stačí nám poslat email. Poté se dohodneme co a jak a uvidíme, zda má tuto celou věc smysl rozjíždět.

Spolupráce s hostingem a další žádosti

Od roku 2011 jsme nezávislým Minecraft serverem, který si vše provozuje sám. Nebráníme se žádné nabídce, stačí napsat na email Ownerovi email. Předem díky!

Stav žádostí

Zpracováváme průběžně.