Home / Vedení serveru

Vedení serveru

Aktuálně jsou ve vedení serveru tři lidé. Tito lidé společně s ostatními členy AT se starají o plynulý chod serveru a všech jeho součástí. Níže si můžete něco o jednotlivých členech vedení něco přečíst.

 

Ownercz

Jmenuji se Radim Lipovčan, na internetu mě najdete většinou pod přezdívkou Ownercz. Věnuji se informačním technologiím jak ve svém volném čase, tak v rámci školy i projektů na fakultě. Kontaktovat mě můžete nejlépe na emailu [email protected], na rozumné dotazy rád zodpovím a vůbec se ničemu netradičnímu nebráním. Defakto celý tento server je jeden velký Minecraftový punk (a my stejně jako punk are not dead either!). Jedeme od roku 2011, za tu dobu jsme toho já i adminteam hodně zažili a těšíme se na další výzvy a práci s kostičkami (z mého pohledu tedy spoustu hodin strávených v terminálu u Centosu, PowerCli od Vmware a samozřejmě také v Javě).

Email: [email protected]
FB page: fb.com/lipovcan.cz

 

Davo8888

Na portálu Minecore.cz jsem v AT od roku 2011. Na serveru se snažím pomáhat se vším možným, tedy upřímně až na to stavění mi to vcelku jde, myslím si. Jsem člověk, který asi nejvíce spamuje Ownera 😀. Primárně se starám o PVP server, který už X měsíců připravuji a furt se nikam nehnul. Na ostatních serverech se starám a plynulost a funkčnost dynmap a jejích addonů. Spojeno s tímto se také starám o všechny pluginy, aby byly aktuální, občas píšu nové pluginy. Momentálně na serverech můžete naleznout od mé maličkosti MinecorePerky, 1.8 pvp systém, upravený Dynmap-WorldGuard, Dynmap-Diag a ty připojovací zprávy jsou taky práce jednoho z mých pluginů.

Email: [email protected]
FB page: fb.com/minecore.cz

 

tomet123

Jsem technicky založený člověk kterého baví velká škála věcí od programování 8-bitových mikrocontroléru a návrhu HW až po programovaní pluginů a modů pro Minecraft. Momentálně se mimo Minecore starám i o Tekkitcore což je modovaný Minecraft server. Primárně se starám se o technickou stránku serveru popřípadě pomůžu kde je potřeba.Jako hráč jsem na serveru hrával pravidelně od zavedení whitelistu. Do budoucna bych chtěl dále vylepšovat server a sem tam si i něco postavit nebo se podílet na komunitním projektu.

Email: [email protected]
FB page: fb.com/minecore.cz