Home / Survival vanilla

Survival vanilla

Survival vanilla Minecraft je server zaměřený na co nejčistší hru podobající se klasickému Minecraftu. Na serveru najdete jen základní pluginy pro chod serveru, společně s nimi i několik vylepšení.

Informace o vanilkovém Minecraft serveru

Každý z hráčů má možnost vybrat si určitou část mapy, na které si postaví svůj vlastní domov. Poté, co si  nějakou oblast vyberete, už je na vás, jakým způsobem, stylem začnete stavět. Pro suroviny chodíme do mine světa, což je klasická mapa v Minecraftu, ve které se vyskytují všechny biomy a jsou přístupné lehce po vodě. Navíc jsou zde speciální těžební věže, které vás jednoduše zavedou až do podzemí.

survival1

Naše hlavní mapa pro stavění je dána jako trvalá, proto tedy používáme zvlášť mapu pro těžbu surovin. Jednak je to jednodušší, protože se nemusíme starat o to, komu zrovna kopeme pod domem, ale také proto, že v případě vytěžení mapy ji stačí znova vygenerovat a můžeme opět těžit.

Projekty

projekt-minecore-planovani-minecraft

Jak se připojit?

Pro připojení je třeba vyplnit přihlášku na whitelist, projít náborem a poté se již můžete připojit na IP play.minecore.cz. Bližší informace o whitelistu a vyplnění žádosti naleznete zde. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu info@minecore.cz nebo prostřednictvím formuláře na webu v sekci Kontakt.