Home / Adminteam / Zpráva všem členům adminteamu Minecraft serverů

Zpráva všem členům adminteamu Minecraft serverů

Prolezl jsem si kompletně log ze včerejška od cca 22 do nějaké druhé hodiny ráno. Hned jsem si z toho odnesl dvě věci. 1. je potřeba nějak účinněji logovat, ideálně do databáze chat a příkazy, aby k tomu byl rychlý přístup 2. bude nutné provést změny v pozicích na serveru co nejdříve.

What the f**** ?

V první řadě mě zaráží, kam se po včerejšku Minecore dostalo. Nejenže se někteří z adminteamu chovají jako úplně smyslu zbavení, dokonce se začali přetvářet podle toho kde/s kým jsou. Toto jednání opravdu nesnáším a nesnesu ho i u druhých. Asi jistě víte o kom mluvím. Někde na veřejném profilu to sdílí, že nepije, nekouří a bůhvíco ještě a tady nám to povídá, jak je tomu blbě z nějakého rumu s colou. BTW pěkně blbá kombinace chlastu.

Veverky…(facepalm)

To by ovšem ještě šlo přežít, kdyby to bylo „jen mezi námi veverkami“. Ale vlézt na server, začít šílet na pár debilovinami jako jsou sign nápisy? Pane bože, to buď udělá člověk, který fakt nemá na starosti nic jiného, než sedět doma na prdeli u internetu nebo nevím co.
Snad taková věc jde vyřešit jednoduše, ne? Kicknu daného hráče, hodím rollback a dál se o tom nezmiňuju. Však takovýchto krávovin se dělalo odjakživa hodně. Nemusím vzpomínat na to, že jakmile byl někdo afk, tak se ho třeba celého zabalilo do obsidianu, pokud měl god tak se i pro „jistotu“ zalil lávou.
Rozhodně se nemá dělat to, co jste předvedli dneska. Kvůli vám jsem ztratil hodinu času, když jsem postupně otevíral tu směť logovou a zkoumal co se vlastně dělo. Bohužel, netrávím na serveru život až do noci, chci se alespoň vyspat, protože ráno brzo vstávám. Nemůžu si dovolit vstávat v 15 hodin a nemůžu si dovolit, aby admin team, který jede pod Minecore se choval takto. Neříkám, kdyby někdo šel na server, byl utahaný a neodpovídal hráčům. Ale rozhodně nepřipustím nikdy více, aby se tam objevil/a admin/ka, který/á tvrdí, že je pod vlivem čehokoliv alkoholického.

Plán do budoucna

Chci aby server šlapal ještě nejméně rok, nebráním se i delšímu provozu. Máme vlastní mašinu, můžeme si defakto přispůsobit server obrazu svému. Takže to těmito výjevy zbytečně nekomplikujme.
Nyní už k řešení včerejšího dne samotného:

 1. Bude vytvořena funkce MOD, do které spadají tito členové adminteamu:
  Shihei_002,Revancz,Pavboycz,Veverak – další členové budou upřesněni později
  Tato funkce navazuje na řetězec pozic takto:
  Hráč > VIP > Helper > GM > MOD > OP
  Od OP se liší pouze tím, že nemají přístup ke konzoli serveru. Práva na serveru a status operátora (/whois nick) mají stejná jako OP.
 2. Proběhne odebrání statusu MIB hráči XnightmareX na 3 dny s tím, že ztratí 3/4 itemů z vlastnictví na serveru.
 3. Všichni členové MIB,AT budou mít aktivní Skype účet, pokud tak neučiní bude jejich pozice smazána
 4. Tato rozhodnutí nabývají na platnosti 27.7.2013 0:00

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

6 komentářů

 1. na server semse díval na videjích a ujdeto máte dobré admini hrál jsem za metalman55 jsme?

 2. coooo?Comment zmizel o.O
  😛

 3. zmlkni metalman55!!nebo ti dám

 4. tííííííchhhhhhhooooooo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*