Home / Novinky / Změny na serveru a Vánoční update

Změny na serveru a Vánoční update

Pomalu se začíná rok 2019 chýlit ke konci a společně s tím by bylo vhodné se s vámi podělit o to, co chceme ještě stihnout a zároveň podat informace o členech AT, kteří se nás rozhodli opustit.

Adminteam

Práce na serveru je pořád hodně a nikdy jí neubývá, ačkoliv se může zdát, že to někdy musí skončit. Máme zde neustálé aktualizace, připravujeme nové featury a také děláme klasickou provozní údržbu. Společně s tím se za těch 8 let, kdy sever jede, přirozeně mění adminteam a tento měsíc byl trochu v tomto směru nabitější, než předchozí.

Odešli z našeho AT 3 členové, jmenovitě Tomet123, Ghasty a Kunadusan. Tomet byl OP, Ghasty s Kunou pak Módi. Tímto jim děkuji za jejich práci na serveru, drbání se s ekonomikou, řadou věcí v Javě a také v neposlední řadě za to, že tvořili náš tým.

Nesmyslně velké plány

Update, který budeme nasazovat koncem tohoto týdne způsobí, že dojde ke zrušení stávajícího auth a lobby serveru. Lobby server v současné době je za mě velký, má zbytečně moc NPC, které nefungují (byly zde velké plány na minigames, technické i pokemon servery). Prostě původní návrh byl takový, že budeme mít velké množství lidí v AT, kteří budou dělat kromě klasických serverů i hromadu dalších. Žádní takoví lidé zázrakem nedorazili a navíc ti, kteří by se o to případně mohli starat, už Minecraft dále nechtějí dělat a odešli z týmu.

Proto se budeme jako server soustředit na věci, které můžeme reálně bez problému zvládnout a zlepšovat ty, které umíme.

Nový auth server

V současné chvíli je auth server pouze malou budkou se dvěma signy, kde se navíc mohli až do včerejška hráči mlátit. Jeden z neodělků, který se prostě neřešil.

Nově se můžete těšit na příjemnější uvítání na serveru, kdy po připojení uvidíte malý baráček se zahrádkou. Pvp vypnuto!

Nové lobby

Chce to něco svižného, jednoduchého bez hromady sekcí, NPCček. A tak přišlo na realizaci, která obsahuje pouze několik postaviček k opravdu funkčním serverům, kterým se chceme věnovat. Screenshoty jsou z doby, kdy jsme dělali výstavbu lobby, v současné finální verzi jsou nad jednotlivými NPC hezké texty s popisem konkrétní verze a o čem vlastně server je.

Vanilla s vlastním netherem a endem

Největším tahákem celého updatu bude patřit bez pochyby nový Vanilla systém, pro který náš OP Davo dodělal vlastní nether a end světy. Nyní si tedy každý hráč může otevřít vlastní svět, zprovoznit v něm nether i end bez toho, aniž by se musel s kýmkoliv dělit. Server pojede na verzi 1.13.2 (stávající 1.14 zůstane, ovšem bez vlastních nether a end světů) a bude spuštěn jako součást tohoto update.

Celkový přehled Minecraft serverů Minecore.cz

Název serveru Styl hry Verze Informace
Survival Economy survival 1.14.4 Ekonomika, bossové, eventy a volná příroda s pozemky.
Pure Vanilla 14 vanilla 1.14.4 Vlastní vanilla světy, sdílený nether a end. Možnost přidání kamarádů dle libosti.
Pure Vanilla 13 vanilla 1.13.2 Vlastní vanilla světy včetně netheru a endu.
Creative creative 1.14.4 Pozemky, gamemode 1.
Bees vanilla 1.15 Naprosto čistý server pro experimentování se včelami.
Skyblock skyblock 1.12.2 Pořádně našlapaný Skyblock (zakoupený profi setup s našimi vylepšeními).
Lobby 1.8 Server, kde si vyberete, kam chcete jít.
Auth 1.8 Přihlašovací server.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*