Home / Novinky / Změna vzhledu na klasické Minecore + informace o 1.5

Změna vzhledu na klasické Minecore + informace o 1.5

Už je to rok, co jsme začali používat toto téma na našem webu, před nedávnem jsme ovšem v zápalu boje nasadili theme nové. Bohužel mělo více nevýhod, než výhod a proto sem dáváme naši klasiku, kterou znáte od dob 1.2.5.

S takto vybarvenou stránkou našeho Minecraft serveru se budete potýkat opět ode dneška po dlouhou dobu a doufáme, že vám tímto uděláme radost :).

Známe bližší vydání 1.5!

Rádi bychom vás chtěli informovat o tom, že přechod na 1.5 se blíží. První pre-release, tedy snapshot těsně před vydáním plné 1.5 bude uvolněn již tento čtvrtek a pravděpodobně do neděle se můžeme těšit na 1.5. V tu dobu sice již půjde 1.5 hrát v singleplayeru, ovšem na server bude nasazena až o pár dní později. Společně s tímto budou nasazeny nové pluginy, vše řádně pročištěno a také dojde ke spuštění Survival Games části našeho Minecraft Survival serveru.

Event na dnešní večer

Ve středu 5.3.2012 si můžete zabojovat proti spoluhráčům na /warp pvpevent, můžete se samozřejmě přijít i jen tak podívat na zápasy. Občerstvení tam jistě nějaké bude :).

Jak se na event zaregistrovat?

Stačí na našem Facebooku vložit do komentáře pod příspěvek, který se objeví přesně v 15:00 svůj nick a budeš zaregistrován! Poté tě v průběhu hry portneme, dáme ti vybavení a můžeš začít bojovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*