Home / Adminteam / Změna ve vedení, informace o /game a konečná podoba /zombie

Změna ve vedení, informace o /game a konečná podoba /zombie

Změna ve vedení

V první řadě bych vás všechny chtěl informovat o tom, že přišel čas, kdy já, Ownercz, již nebudu aktivní ve hře a nebudu spravovat pluginy a jednotlivé servery. Je to hlavně díky tomu, že právě v tomto období nastupuji na VŠ a tam na tyto věci již moc času nebude. Budu s vámi samozřejmě nadále v kontaktu, hlavně prostřednictvím našeho webu a Facebook stránky, nadále se postarám o propagaci serveru, grafiku apod.

Webserver, Dataserver (Tekkit), Mainserver (Minecraft), Owner-PC

Webserver, Dataserver (Tekkit), Mainserver (Minecraft), Owner-PC

Co se tedy týče Minecraftu a serverů samotných, tuto pozici budou zastávat ode dneška Davo8888 a Rakyysekcz. Pomáhat jim v tom bude celý adminteam Minecore.cz, který je rozdělen na několik dílčích skupin – MATR (minecore adminteam room) určená pro survival, PMATR pro PVP a další. Davo8888 bude mít na starost hlavně survival server, Rakyysek se naopak bude starat o PVP, o game serveru se rozhodlo tak, že na něj dostane přístup Michuk, který bude podle vašich žádostí a přání dávat eventy, rozšiřovat je a udržovat. Jen doufám, že si na daný server navyknete a budete jej s radostí využívat.

Informace o Game serveru

Annihilation dávat nakonec nebudeme, po delší diskuzi s novými adminy jsem se nakonec takto rozhodl hlavně proto, že chceme, abychom si zachovali tradiční tvář na CZ Minecraft scéně a to tu, že jsme klasický Survival&Economy server, PVP server a zároveň poskytuje i několik (8 přesně) miniher, které jsou zde pro odreagování. Pokud máte jakékoliv výtky ke /game, směřujte je prosím na Skype: minecore.cz

Minecraft server

Informace o Zombie

Proběhl opět reset mapy, tentokrát jsme se zastavili na tom, že je zde mapa vězení z The Walking Dead (ano, ta ze season 3) a jdou po vás všichni možní mobové. Na adminteamu bude, ať dodělají příslušný shop a bude to konečně pořádná mazanice pro vaše McMMO skilly.

heads

K adminteamu

Děkuji, že držíme v současném obsazení tak, jak držíme. Jsem spokojen s tím, jaký tým se vyrýsoval a do budoucna díky tomu můžeme nadále existovat. Nyní je zde pro vás pár úkolů, které máte ode mě, zbytek již budou organizovat na bázi vzájemné domluvy Davo a Rakyysek.

–          Reset těžební mapy na survivalu
–          Vytvoření shopu na /zombie
–          Nastavení odměn z eventů na game serveru
–          Nastavení vln na Mobarena na game serveru
–          Vložit do automessageru survivalu možnost těžebních warpů!
–          Creative automessager – info o ostatních serverech
–          Na všechny servery dát zprávu ohledně /game a mobarény
–          Nastavit zprávy po lobby > až budou, tak mě kontaktovat a zapnu je

Plánovaná údržba – někdy tento týden brzy ráno, kromě HW dojde i na promazání VIP (v případě chyby aby někomu neviselo půl roku).

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*