Home / Adminteam / Zápis ze schůze AT Survival Minecore

Zápis ze schůze AT Survival Minecore

V rámci prezentace aktivity Adminteamu Minecore.cz vám přinášíme zápis ze včerejší schůze, na které jsme probírali věci týkající se antixray, survival a annihilation serveru.

Zápis ze schůze

Datum: 16.6.2015

Přítomni: Andystar96, Danisimus, Davo, janca,Maraigi, Ownercz, Bonik150, DoN, Grizzly_HD, kachnis25, Kamoska, martinson, Meewa, michuk2001, MrPvP_, Shady, Tentononcs, vojtasask

Hlavní body schůze:

 1. Připomínka od Dona – vypnout cave mod, povolit plugin na frakce, udělat co nejdříve po schůzi.
 2. Antixray bude zapnut na všech serverech. V případě, že si hráči stěžují na mizící orečka při kopání, vysvětlete jim, že jde o antixray a ve skutečnosti tam žádné orečka nebyly. Stěžovali si na to jen 2 lidé z PVP za celý týden, kdy tento antixray tam jel. Celkově hodnoceno jako úspěch, bude nasazeno 17.6.2015 i na Survival.
 3. U proxy dodělat změnu u permisí na annihilation. Bylo smazáno propojení chatů na annihilation. Annihilation týdenní event si bere na starost Maraigi s tím, že podle potřeby si k tomu vezme část AT.
 4. Creative návrh schválen na kompletní update mapy, nově rozdělování pozemků pomocí Plotme, normální mapa tam nebude, popř. jen pro AT a buildery. Realizace kolem 22.6.2015.
 5. Survival žádost na Dava o zaslání souřadnic nového města, které postavil Hirosima. V průběhu tohoto měsíce proběhne kontrola daného místa, nasazení shopů, kontrola shopů, ocedulkování, ocomandblockování a následné zprovoznění pro hráče. 18 a 19. 6. 2015 kolem 19 hod dobrovolná na Teamspeaku – kontrola daného města. Nasazení pro hráče 22. 6. 2015.
 6. Začátkem července proběhně tvorba nových map a úkolů do Minecore times, společně s tím se bude pracovat na storytellingu (musíme vymyslet postavu!) a zároveň dojde k nasazení Plotme pro Minecore Times.
 7. Minecore Stranded, Kdo přežije: Minecore, Minecore Island, Dead Island, YourIsland, Minecore Survival
  1. Hráč se spawne na osamoceném ostrově (po nějaké nehodě), na začátek má nějaké suroviny a najde nějaké indicie. Po chvíli se rozjede příběh, jelo by se na bázi skyblocku. Zakomponované to bude na Survivalu.
 8. Odměny za eventy – pomocí kitů v rámci funkcí bez creative. Survival eventy = survival odměny jakéhokoliv typu. GM červené.
 9. Červené GM bude zbaveno creativu, všechny ostatní permise mu zůstávají. Ten kdo bude potřebovat creative dostane MODa, počet těchto pozic bude omezený.

Připomínky ze strany AT:

 • Starosta prefix za peníze.
 • Davo money bug.
 • Vydělávání peněz > zakomponovat do /menu
 • Annihilation dát peníze do survivalu.
 • Úpravy na webu zítra – pvp.
 • Sethome na eventech pomocí postele.

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*