Home / Blog / Začátek školy, čas na Minecraft, těšíme se i na vás!

Začátek školy, čas na Minecraft, těšíme se i na vás!

Sedím u notebooku, momentálně je nějakých 21:51. Snažím se přijít na začátek tohoto článku, který nás uvede do nové sezóny. Minecraftí rok je totiž hodně podobný tomu školnímu, kdy aktivita adminteamu, hráčů a všech bugů okolo exponenciálně roste právě se začátkem školy.

Jsme už na české scéně více než 3 roky a za tu dobu jsme toho opravdu hodně zažili. Od problémových pluginů po bezproblémové lidi. A tento článek chci věnovat všem, kteří kdy s naším serverem, se mnou přišli do kontaktu. Zaměříme se na tento školní rok, co pro vás chceme udělat.

Update Minecraft 1.8

Očekávejte v nejbližších dnech, týdnech, že provedeme update na tuto novou verzi Minecraftu. Zachovány budou vaše veškeré itemy, domy, peníze. Wipe nebude. Pluginy zůstanou, změny na serverech ve stylu hraní nebudou. Na survivalu se bude překopávat okolí spawnu a spawn samotný, aby se zvýšily FPS.

Chceme být tradiční

Nebudeme pro vás dělat tuny games serverů. Takovéto pokusy zde byly, ale vás to očividně nebaví. Proto necháme pouze jeden /game server, kde si budete moci s kámoši zablbnout v mobaréně, zahrát Quake wars nebo Survival games. Vše bude mít punc našeho dělání, protože to bude značně improvizované a prostě z toho bude cítit náš styl. Styl, který se vyznačuje tím, že chceme hráčům dodat věci, které chtějí a přesto chceme zachovat normální hru.

Minecore-News

Prioritou budou stále jen dva

Servery, a nebude žádné překvapení, že se jedná o survival a pvp. Na těchto serverech se můžete těšit, že budeme připravovat nové stavby, eventy a hlavně drobnosti, které vás příjemně překvapí. Za mě můžu prozradit, že momentálně mám rozplánované registrace měst, kde si budete moci udělat město, na které vám budou proudit ze serveru dotace podle toho, kolik má aktivních obyvatel a jakou má zastavěnou rozlohu.

Ani PVP nepříjde nazmar, přeci jen jsme udělali už několik změn co se kontrolování hráčů týče, máte taky možnost aurachecku. Do budoucna určitě chceme přidat Epicbossy v lepším stavu.

Pro všechny servery bude také vylepšeno votování, ovšem počítejte, že se to bude dělat tento měsíc. Rakyysek dělá spoustu věcí, ale hlavně se nesmí nic uspěchat.

Budu vás provázet…

Jelikož už nastupuji za pár dnů na VŠ, budete mě moci vídat v Brně. Každopádně nejsem z osob, které chodí na Minecraft cony nebo jak se tomu nadává a vyhledává takto pozornost. Proto danou věc berte pouze jako neškodnou informaci.

Bude to znamenat, že už nebudu aktivní přímo v Minecraftu a otěže opravdu převezmou Rakyysek s Davem, kteří budou celé Minecore spravovat. Budu ovšem pro vás psát pravidelně články, novinky a připravovat grafiku, abyste měli na Facebooku na co koukat. Menší grafickou úpravou také projdou naše weby, které dostanou lepší oblast pro komentáře a články budou také lépe čitelné.

Přípravy zabraly celé prázdniny.

Mohu s klidnou hlavou říci, že servery z pohledu hardware (hosting je u mě doma v pokoji), software, zálohování a zabezpečení je konečně kompletní. Takže se nemusíte bát, že se někdy něco stane, protože vše je minimálně 2x zálohováno.

Závěr

Pokud jste dočetli až na konec článku, mám pro vás několik tipů. Sledujte náš web pro novinky, vzhledem k začátku školního roku budou Minecraft zprávy čím dál častější, buďte na naše adminy hodní a pokud máte nějaké znalosti, tak se zkuste třeba připojit do našeho AT. Tak se mějte, hodně štěstí ve škole a ať vás Minecraft baví ještě dlouho.

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*