Home / Adminteam / What is going on?

What is going on?

Vzhledem k mému odcestování kamsi za Vavřou na jih Moravský republiky České, mám zde k dispozici pouze připojení k internetu srovnatelé s dobou modemovou. Prosím tedy všechny hráče, kteří budou mít problémy se serverem (nenačítá se, laguje apod.) aby mi napsali například na Facebook nebo jednoduchý email o tom, že se něco děje blbě.

Reakce? Okamžitá!

Zaregovat na to můžu okamžitě, přeci jenom mám mobil skoro vždy u sebe. Tedy zítra ho mít u sebe určitě mít budu a když budete něco potřebovat, stačí napsat. Jedná se o ty situace obvzláště kdy jádro Minecraft serveru se zahltí a „exne“. Pokud neseženete kontakt na OP nebo jinou zodpovědnou osobu, která by měla přístup ke konzoli a mohla teoreticky nahodit server (samozřejmě tím myslím, že v praxi to bez problému zvládne…teda akorát Hekrovi se vždycky blbě zkopíruje a potom remcá, že mu to nejde 😀 ).

Přehled oprávněných konzolařů

Jedná se o lidi, kteří jsou schopni (pokud jsou online a v rozumné náladě) nahodit server do pár minut. Proto se je nebojte kontaktovat, pokud je vidíte online a máte problém s tím, že na jakýkoliv z našich Minecraft serverů se nejde napojit.

Ownercz,Rakyysekcz,Herman_z_Ostre,eDimka,VavraCZe,HekrCZ,MakarovRu

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*