Home / Novinky / Vyjádření ke včerejší situaci – spam

Vyjádření ke včerejší situaci – spam

Za celé vedení Minecore.cz musím vyjádřit velký údiv nad (odpusťte hrubější výrazy) debilitou jednoho krypla, který se neumí chovat. To, co se včera dělo, nemělo obdoby. Rád bych proto této věci věnoval dnešní článek a přinesl vám i ksicht daného exota, který se očividně nudí.

O co vlastně včera šlo?

Jednalo se útok za použití jednoho z mnoha dostupných nástrojů napsaných pro Windows, které zprostředkují připojení na Minecraft server přes proxy servery. Toto samo o sobě není nijak škodlivé, ovšem daný exot použil modifikovaný nástroj, pomocí kterého lze počet těchto připojení nastavit až v řádů tisiců. Náš server tento útok samozřejmě zvládl, akorát sme se potýkali s masivnější spamem na našem serveru.

Proč by to někdo dělal?

Dost lidem, kteří provozují Minecraft servery jde Minecore.cz proti srsti s tím, že si hostujeme sami a proto můžeme mít ty nejlevnější VIP tarify v česku. Ano, VIP je nejlevnější, ovšem neposkytujeme žádné creative ani jiné výhody. Máme přeci survival a pvp server a tam se creative nehodí! A celková pointa? Zcela jednoduchá – závist z jejich strany, že si nedokázali udělat něco takového a jsou odkázáni na měsíční tisícové poplatky za pronájem slotů.

Kdo to vlastně udělal?

Jméno zde psát nebudu, ať se zamyslí daný blbec sám nad sebou. Raději zde uvedu, že pochází ze Slovenska, konkrétně z Bánské Bystrice a jeho datum narození je 30.června 1994.

Ksicht si můžete prohlédnout zde

Nolifer, který žije jen Minecraftem.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

11 komentářů

 1. Radim A.K.A Tarzan

  Bravooo
  Gratulujem za tento román :*

 2. Radim A.K.A Tarzan

  aby si vedel… za serve rnič neplatíme 😀 platí sa sám a dokonca nám kredit stále pribúda :*

 3. Exot, povie človek čo si mysli že ma super server a pritom ma len obyčajnu sračku čo si doma hostuje cez iPad :-DD
  HAIL NETRIX

 4. Já.. Kdybych byl Owner poslal bych ho lecit -.- Byl jsem tam vcera a to co jsem videl se mi zdalo jako ze by se naboural do konzole :/ Normalne by na to potreboval hodne lidi…

 5. Monte 😀 Dobřé ty

 6. souhlasim s vama kluci

 7. Jestě větší kokot než Night -.-

 8. Nj to jsou takoví lidé z vesnice (neurazim tim nikoho -.-) co dostanou poprve komp a musi vsechno vyzkouset. Prostě DEBIL

 9. Znam lidi ktery se chteji vykrast adminteam!!! Jmenuji se kosja a minecraftik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*