Home / Eventy / Vyhlašujeme build event na téma vládce hradu

Vyhlašujeme build event na téma vládce hradu

Pro následujících několik týdnů jsme si dovolili pro vás připravit build event na téma, které jsme dlouho neměli. Jde o vytvoření hradu či opevnění, při kterém můžete použít všechny novinky a vymoženosti, které nabízí verze 1.14.4.

Jak se zúčastnit?

Stačí dojít na creative server /creative následně napsat /warp event a následně /p auto. Touto sérií příkazů se dostanete na creative server, portnete se na svět, ve kterém bude probíhat event a získáte pozemek. Podmínky, které musí splňovat stavba, jsou následující: 1) musí to být hrad či opevnění 2) hezky propracované 3) musíte si s tím vyhrát 🙂

Event probíhá ode dneška do 24.10.2019.

Jaké jsou odměny?

Pro tentokrát nabízíme 2 způsoby, jakými budeme odměňovat hráče. Pokud jste na vanille, čeká na vás truhla plná různorodých vajíček a itemů z 1.13 a 1.14 MC verze společně s VIP (víme, že chcete spíše itemy než VIP, které na vanille z principu nemá extra výhody). Pokud jste na survivalu a dalších serverech, můžete se těšit na VIP, které dostanete na dobu 4 týdnů. Přesnější podobu odměn uvolníme později, nicméně toto je základ, který dostane každý šikovný stavitel/stavitelka od 4. do 1. místa.

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*