Home / Adminteam / Vydání Minecraftu 1.11.1, adminteam a Teamspeak

Vydání Minecraftu 1.11.1, adminteam a Teamspeak

V první řadě toto měl být článek týkající se toho, jaké super a velké změny jsem zase na serveru podnikl. Ale když vidím, že vyšel Minecraft 1.11.1, tak to přeci nemůžeme nechat jen tak!

Minecraft 1.11.1 – informace o nové verzi

Hlavním cílem updatu bylo opravení řady bugů, které přinesla verze 1.11. Zároveň však dostali pánové z Microsoftu šanci přidat do MC několik vylepšení, ty jsou následující:

  • Raketově poháněný let pomocí elytry
  • Nové iron nugetky!
  • Sweeping Edge enchantment pro meče
  • Vylepšení attack indikátor, aby hráči viděli, kdy už mohou útočit

Naše MC klienta jsem už zaktualizoval, servery by měly být bez problému kompatibilní. Ip klasicky play.minecore.cz.

screenshot_448

Adminteam

Řízení bez vedení je jako rozkládání lehátek na palubě Titaniku.
A právě na rozkládání lehátek si již delší dobu hrajeme, respektive v původní myšlence našeho whitelistu bylo, že by si hráči dokázali sami ošéfovat to, aby dodržovali pravidla a byli v pohodě. Realita? Občas se vyskytne jedinec, kterého je potřeba usměrnit a já u všeho být nemůžu. Hledám tímto několik dobrovolníků z řad whitelistu, kteří by mi chtěli se serverem pomoct. Jedná se o postupné věci, nejdříve bude potřeba zklidnit některé lidi na WL, dále pak vypracovat několik projektů a úkolů. Bude toho hodně, dostanete se někteří i ke správě konzolí, linux serveru apod., takže pokud si na to troufáte, stačí mi napsat.

Teamspeak ts.minecore.cz

Teamspeak jsem kompletně promazal, což znamená, že nejspíše většina z vás nebude mít žádnou funkci/skupinu. Pro všechny členy Whitelist skupiny je určená TS3 skupina Whitelist, pomocí které se budou moci připojit do Vanilla roomek. Dále pak tam je skupina Admin, do které budu osazovat lidi já, totéž platí o Server Admin skupině. Veřejnost může být v public roomkách, případně požádat o založení soukromé. 
 
 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*