Home / Blog / Vítejte na nové verzi Minecraft Minecore webu! + pár dalších věcí

Vítejte na nové verzi Minecraft Minecore webu! + pár dalších věcí

V první řadě musím říct, že poslední týden byl opravdu napraskaný prací, alespoň z pohledu správce serveru. A co se vlastně událo?

Nejdříve se jednalo o nový vzhled našeho Minecore.cz webu, který bude rychlejší, světlejší a hlavně přehlednější. Jsou zde k dispozici přímo IP adresy našich serverů společně s hlavní stránkou, která je propojena s naším Youtube kanálem a také novým fórem.

Ten vzhled webu tak zůstane?

Na vzhledu se ještě bude pracovat (zobrazení článků z kategorií Videa z Minecraftu apod.) se budou upravovat tak, aby to vypadalo hezky. Nicméně úvodní strana bude plusmínus takto do budoucna. Možná budeme měnit vzhled fóra, pokud Davo8888 najde nějakou lepší šablonu, ale to je na delší čekání u něho.

Kde je to fórum?

Na fórum se dostaneš pohodlně přes horní menu, které budeme postupně doplňovat o další zajímavé odkazy, jako je například Wikipedie Minecore, která bude dostupná v průběhu tohoto měsíce.

Nábory?

Ano, dnes 1.6.2014 se konají nábory na našem Teamspeak3 serveru ts.minecore.cz . Pokud máš schválenou přihlášku, budeme rádi, když se připojíš!

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*