Home / Arény / Velký článek o kupě novinek

Velký článek o kupě novinek

Anarchy server

“Byl jsi zabanován,” takovýto text viděl z Vás na Minecraftu asi ledaskdo. Na našem serveru tento text ovšem neznamená konečnou, ba naopak. Rozhodli jsme se pro Vás “vyhnance” zřídit server pod názvem Anarchy. Jde o server, na který se nevztahují téměř žádná pravidla, která by platila na jiných našich serverech. Tento server rovněž nabízí možnost unbanu, a to tak, že prodejem různých předmětů v AT shopu na spawnu našetříte dostatek finančních zdrojů, abyste se mohli vykoupit za částku, která Vám byla stanovena při započetí trestu. Rovněž je možné se vykoupit za pomocí “tokenů”. To je druhá virtuální měna, která funguje napříč našimi servery. Tokeny se dají získat buď hlasováním pro náš server, ale také přes internetový e-shop na adrese playcore.cz.

Další zajímavou informací, tentokrát pro hráče bez trestu. Server Anarchy je přístupný i pro Vás, tudíž pokud Vás někdo pořádně vytočil a máte chuť si vybít zlost, není problém. Na Anarchy, stejně jako “vyhnanci”, máte možnost porušovat běžná pravidla (téměř) dle své libosti.

Na Anarchy platí ve stručnosti jen jedno pravidlo, a to že se v chatu budete chovat slušně (tzn. žádné urážky a vulgární mluva nebo případné vyjadřování se k jakémukoliv všeobecně kontroverznímu tématu), v opačném případě je trest totožný, jako na všech ostatních serverech (warn nebo mute).

 

Skyblock server

Dále bychom vás chtěli pozvat na nově spuštěný server s tématikou Skyblocku. Na serveru si můžete užít spousty zábavy a to nejen klasickým těžením kamene a dřeva. Můžete zde také najít propracovanou ekonomiku na vysoké úrovni obsahující práce, admin shop nebo také hráčské obchody na spawnu. Na vašem vlastním ostrově vás čeká například upravený cobblestone generátor, který vám vyprodukuje třeba železnou rudu nebo rovnou diamanty, dále vás čekají upravené pece a spawnery, které si můžete vylepšovat. Také můžete chodit do dohromady osmi boss arén (čtyři základní a čtyři speciální kam se dostanete pouze pomoci klíče, více informaci najdete ve hře nebo na serverové wiki) a na eventy, které se konají na /warp event dvakrát týdne (středa a sobota od 18:00). Stačí přijít na server, napsat /is a začít hrát. Doufáme, že si hraní na serveru užijete.

 

Minigames servery

Na těchto serverech budou jen a pouze eventy.(Pozn. red. někde máme seznam všech eventů, ale to bych ho musel najít..) Nicméně v tomto kroku bychom chtěli pomoci od vás, hráčů. Protože ty eventy neděláme pro AT, ale pro vás. Takže vás poprosím, když si najdete čas, o vyplnění krátkého dotazníku, kde nám můžete napsat co by jste na serveru rádi viděli. Na těchto serverech budete moci získat tokeny. Odkaz na formulář: https://forms.gle/GH4jqpFSaJ3ibajR6

 

Tokeny

Poslední novinkou která mě napadá je nasazení nové virtuální měny, tedy Tokenů. Tyto Tokeny si můžete zakoupit přes stránku playcore.cz nebo je můžete získat za hlasování pro server, nebo také když vyhrajete event. A za co je můžete utratit? Například se pomocí nich můžete vysvobodit z výše zmíněného Anarchy serveru, koupit si například nějaká vylepšení, případně i změnit skin na našich serverech. Nicméně tento systém je stále ještě v přípravné a testovací fázi, o jeho oficiálním nasazení vás budeme opět informovat.

Pokud máte nějaké dotazy neváhejte nás kontaktovat na naší Facebookové stránce.

About Davo8888 - David Mikluš

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*