Home / Eventy / Vejce, králíci a hromada bloků aneb Velikonoční build event

Vejce, králíci a hromada bloků aneb Velikonoční build event

Velikonoce jsou již skoro tady a proto jsme se rozhodli uspořádat pro všechny hráče na našem serveru, ať již ty, kteří u nás dlouhodobě hrají, tak nově příchozí, build event s Velikonoční tématikou. Tentokrát bude event netradičně na creativu, protože bychom chtěli, ať vaše výtvory nelimituje vaše bohatství na survivalu nebo na vanille. Tím ovšem nechceme povědět, že pokud nám postavíte na pozemku zlaté vejce s diamantovým zdobením, tak máte vyhráno. Protože i přesto, že zlato či diamanty mohou být pěkné, tak takto nevkusně udělané vejce půjde ledatak do koše!

O čem konkrétně bude Velikonoční MC build event?

Zameříme se čistě na Velikonoční tématiku, tedy stavby, které se budou týkat jednoho z těchto témat (můžete je zkombinovat a udělat něco monstrózně pěkného).

  • Sochy zvířat, které k Velikonocím patří (dinosaur NE, zajíček ANO)
  • Stavby domů, dvorů, osad a čehokoliv jiného, co stylizujete do Velikonočního tématu
  • Velikonoční bobr
  • Velikonoční vajíčka
  • A cokoliv dalšího spojeného s Velikonocemi!

Jak se zúčastnit?

Stačí říct členům našeho adminteamu, ať vám přidělí pozemek na creative serveru, kde máme nachystán build event. Na server se dostanete příkazem /creative a poté /warp event.
Pro členy adminteamu – jakmile vás hráč požádá, portněte se na creative, zde na světě k tomu určeném vyberte neobsazený pozemek (zkontrolujte pomocí /rg info) a následně dejte hráči membera v daném regionu.

Odměny, pravidla a deadline

Všichni jste úžasní a proto budou odměněni 3 hráči, kteří budou mít nejlepší stavbu dle hodnocení členů našeho adminteamu. Budete se moci těšit na Gold, Silver a Essentials VIP, které získají hráči na 1 měsíc. Pravidla – neničte stavbu ostatním, nekazte hru ostatním a vzájemně si pomáhejte, všechna ostatní pravidla samozřejmě platí také. Deadline je stanoven na pondělí, 22.4.2019 ve 20:00.

Těšíme se na vaše výtvory!

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*