Home / Novinky / Včerejší začátek přesunu na nový systém whitelistu

Včerejší začátek přesunu na nový systém whitelistu

Zdravím všechny, kteří nás pravidelně sledují. V dnešním článku se podíváme na nový systém whitelistu, který si klade za cíl zjednodušit, zrychlit a také zpřehlednit systém náborů a správy hráčů.

1. fáze přesunu na nový Minecraft Whitelist System

V průběhu 24.12.-27.12. jsme požádali všechny aktivní hráče, ať se do tohoto nového systému zaregistrují, příklad jak vypadá administrace žádosti, která prošla schválením, náborem na Teamspeak a čeká na zaregistrování na server, vidíte níže. Whitelist Minecraft server system

Nový systém nám umožní jednoduše ukládat data hráčů do databáze, ovšem všechny akce jsou také zaznamenávány a posílány prostřednictvím emailu jak hráči, tak nám, abychom věděli, který z adminů co udělal. Hráči tedy měli za úkol do 27.12.2017 21:00 zadat svůj nick, jméno a email do našeho systému. Ti, co tak neučinili, byli z whitelistu odebráni, byl jim ovšem poslán email s instrukcemi, co mají v takovém případě dělat, aby se na whitelist opět dostali.

Většinu odebraných hráčů tvořili takoví, kteří se na server nepřihlásili déle než 1 měsíc a nesledují naši Facebookovou skupinu. Vím snad jen o 4 lidech, které jsme odebrali a byli v posledním měsíci aktivní, nicméně ti všichni už svou ignoranci napravili. Ignoroval jsi to taky? Tak čti dále, máme tam postup, jak postupovat i v takovém případě! 😀

2. fáze – překlopení přihlašovacího systému na novou databázi a duální přístup k náborům

Jak již nadpis napovídá, dojde dnes 28.12.2017 k překlopení na nový systém s novými přihlašovacími údaji. Proto od 21:00 nepůjde většině hráčů se přihlásit a proto, aby se na serveru objevili a přihlásili, musí vlézt do svého emailu a vyzvednout si z něj nově vygenerované heslo (které doporučujeme změnit, i když je pro každého hráče vygenerováno unikátní).

databaze-hracu-minecraft

Pokud jsou zde ti, kteří si chtějí zahrát a byli odebráni – přidejte se opět do herní skupiny Minecoru na Facebooku, jako důvod při vstupu do skupiny uveďte, že jste byli odebráni a my vám pošleme jednoduchý registrační formulář a bude hotovo, v případě dotazů reagujte na email, který vám od nás včera přišel. Pokud chcete podat klasickou přihlášku, nemáme nic proti tomu a usnadníte nám tím další práci, na whitelist se tak dostanete také.

Čas máte na doplnění své žádosti, pokud jsme vás odebrali do 10. ledna 2018.

3. fáze – nový systém začne zpracovávat nábory

Ač to zní trochu divně, 2. fáze (s přístupem k náborů u vyhozených členů), poběží až do 10. ledna, ale 3. fáze začne a skončí již dnes 28.12.2017. Jde o překlopení formulářů pro žádosti, které budu nově vypadat takto:

registrace-na-whitelist-minecore-cz

V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek či komentářů nám neváhejte napsat sem na web!

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*