Home / Blog / Vánoce 2020 a dárek od AT

Vánoce 2020 a dárek od AT

Tímto bychom chtěli poděkovat všem hráčům, kteří nás podporovali od začátku našeho serveru v roce 2011 až do dnešní doby. Jsme v současné době server, který jede na formě whitelistu se survivalem a vanillou a vypadá to, že to takhle nějakou dobu chceme určitě provozovat.

Co si budeme vykládat, určitě jste tady přišli jen proto, abyste se dozvěděli, co je pro vás připraveno, že? Tak se pojďme podívat!

V první řadě vám všem přejeme krásné Vánoce, bohatou nadílku a také to, ať všechny ty svátky ve zdraví přežijete. Provozování serveru pro nás není ani levná ani lehká záležitost, nicméně jsme moc rádi, že to pro vás můžeme dělat, abyste měli místo, kde si zahrát. Tedy, i pro tyto svátky a další rok s námi můžete počítat. A dárek? V nadpisu je dárek! Ano, dárek je v následujícím odstavci.

Všimli jsme si, že řada hráčů požadovala, aby vanilla měla společný svět. A proto se Tomet rozhodl, že vytvoří opravdový vanilla server se vším všudy. V předchozích dnech probíhalo testování a dnes jako dárek pro všechny z vás zde máme čistý vanilla server s velkou mapou.

Ve 14:00 server zapneme a nezapomínejte, že zde nejsou žádné přidané pluginy pro vylepšení hry tak, abyste si mohli užít klasický Minecraft naplno. Stačí na lobby napsat /purevanilla a dostanete se na nový server. 🙂

Ještě nám dovolte pár slov ke stávající situaci na /vanilla serveru. Všem se omlouváme za ztrátu itemů/několika staveb související s problémem na stroji, na kterém hostujeme právě vanillu. Tento problém byl včera (23.12.) vyřešen a nemělo by již k podobným věcem docházet.

Krásné prožití Vánoc vám přeje
tým Minecore.cz

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*