Home / Novinky / Už máte kočky na survivalu? Chystáme pro vás více obsahu!

Už máte kočky na survivalu? Chystáme pro vás více obsahu!

Máme 8. den od spuštění a počáteční mouchy jsme již vychytali. Většina článku věnovaná survival serveru, občas ale zabrousíme i do vanilly. Chceme se s vámi názorově potkat, vyměnit si myšlenky a nápady a tento článek by k tomu měl pomoct.

Co děláme na survivalu dobře

Klasickou survival Minecraft hru s náhodným portováním po mapě. Regiony pro hráče a odladěná ekonomika, nastavené McMMO s rozumným skillováním. MobArena, několik eventů a velká mine mapa.  To jsou ty hlavní věci, které jsme byli schopni dát dohromady od vydání 1.13.1, kdy nám zbývalo jen několik dní do spuštění serveru.

Co chceme dělat

Pokračovat ve výše zmíněných věcech, ale navíc zapojit prvky, které hráče zaujmou a zabaví na delší dobu. V současné době totiž kromě základní hry a několika věcí navíc nemáme nic revolučního a natolik super, abychom udělali na hráče wow dojem. A wow dojem chceme udělat a hodláme do toho investovat čas, abychom vás zabavili i do budoucna!

Schůze na Teamspeak serveru dnes v 18:00

Máme připravenu řadu nápadů, ale nejdůležitější je pro nás feedback od lidí, kteří u nás chtějí hrát nebo by chtěli hrát, případně těch, kteří se k nám chtějí přidat do AT. Máte dneska v 18 čas na půl hoďky? Tak doražte, dejte nám vědět vaše dojmy a požadavky! Budeme moc rádi za každý nápad. Zatím se můžete těšit na:

  • Minecore Times
  • Pravidelné projektové soutěže o VIP a další ceny
  • Warpový systém pro hráče
  • Prostor pro vše připomínky a požadavky
  • Nábory do AT
  • Aktivita a povinnosti AT

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*