Home / Adminteam / Únorový update Minecraft serverů a eventů

Únorový update Minecraft serverů a eventů

Tento týden se udála řada novinek a rozhodnutí, proto bychom se s vámi o ně nyní rádi podělili.

Čekají nás změny v systému eventů

Nebudeme si nic nalhávat, z mé strany byly eventy špatně organizované tím stylem, že členové AT nebyli motivováni k tomu je pravidelně a v dostatečném množství pořádat. Nyní jsme se již domluvili a předběžně můžete očekávat eventy v úterky, čtvrtky a soboty. Úterky bude mít skupina adminů s názvem Kunovci, čtvrtky si berou na starost Deminovci a v sobotu se budou střídat dle sudých/lichých týdnů.

Změna v cenách stánků na /warp trade

Na survival serveru dochází ke snížení ceny pronájmu stánků ze 100 herních peněz na týden na pouhých 80 herních peněz na dva týdny.

Kuna míří do konzole

Kuna v kurníku by znamenala problém pro slepice, ale naštěstí toto není ten případ. Jde o to, že admin Kunadusan zažádal o naučení a poskytnutí materiálů pro to, aby se mohl stát OP. V následujících dnech a týdnech proto s ním budu probírat všechny taje a zákoutí Minecore (a pokud technika dá, tak to i natočíme) a poté ho bude čekat prozkoušení. Držte nám palce!

Aktualizace creative serveru

Adminka Dajna společně s helperem Wyxarem a hráčem Begja připravila nový spawn pro creative server. Budeme jej nasazovat společně s větším updatem creative serveru v průběhu neděle a pondělí, omluvte tedy případné restarty creative serveru. Doufáme, že se vám změna za současnou vesničku bude líbit!

Nabízíme private vanilla servery zdarma

Pokud jsi nadaný jednotlivec nebo skupina hráčů, kteří rádi staví společně a chtějí čistou vanillu, máme pro tebe skvělou nabídku! Stačí nás kontaktovat na Discordu v roomce #vanilla a domluvíme se.

Pokračuje build event „Sochy hýbou světem“

V tomto build eventu se podíváme na stavu soch, nicméně vám nebudeme přesně diktovat, co máte stavět. Chcete postavit velkou sochu překvapeného Pikaču? Jděte do toho! Nebo uděláte velkou sochu Dava? Ta se bude hodit taky! Event probíhá od 17.02.2019 do 01.03.2019 a podrobné informace naleznete zde.

Ceny pro výherce:

  1. 1 měsíc VIP (nebo prodloužení stávajícího) a 10 000 herních peněz
  2. 1 týden VIP (nebo prodloužení stávajícího) a 5 000 herních peněz
  3. 1 000 herních peněz a kit itemů (kit davo3)

Zúčastnit se můžete naprosto jednoduše, stačí jen:

  1. Připojte se na náš Discord server: https://minecore.cz/discord
  2. Jděte do channelu: #buildevent
  3. Pošlete nám do něj zprávu, že máte postavenou sochu společně se souřadnicemi a screenshotem!

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*