Home / Adminteam / Ukončení veřejného provozu projektu Minecore.cz

Ukončení veřejného provozu projektu Minecore.cz

Minecore.cz byl založen s tím, že se bude jednat o privátní server pro pár, maximálně několik desítek hráčů. V posledních pár letech se rozrostl do něčeho velkého, jako je nyní. Všichni admini z toho měli radost, postupně jsme přidávali servery a získávali hráče.

Ovšem v posledním roce a půl se situace na české scéně zcela změnila, většině hráčů chybí jakékoliv slušné vychování, alespoň částečná samostatnost a hlavně pochopení pro práci jiných lidí, kteří do serveru vkládají spousty volného času. Celý náš AT a hlavně vedení do tohoto projektu vkládalo každý den několik hodin svého volného času a za to jsme většinou dostali na oplátku jen několik nadávek a v posledních dnech i osobních výhrůžek, internetových útoků na naše vybavení.

Tímto tedy oznamuji uzavření všech veřejných Minecraft serverů běžících pod Minecore.cz, výčet: Survival, PVP, Skyblock, Annihilation, Creative, Lobby, Lobby1, AUTH. Totéž platí i pro všechny projekty pod námi, které jsme hostovali.

Servery jely od roku 2011 až na pár údržeb prakticky nepřetržitě, byla to super zkušenost, ale v současné době já ani vedení serveru nemůžeme vynakládat tolik času, abychom zajistili danou úroveň všech serverů, se kterou bychom byli sami spokojeni. Odcházíme tedy z české scény veřejných Minecraft serverů a nadále budeme působit jen jako whitelistovaný vanilla server, kde budou převážně jen členové AT a možná pár dalších hráčů. Nechceme již být na scéně, kde komunita podporuje a obdivuje ty, kteří se chovají vulgárně, uráží kohokoliv bez důkazů a ničeho si neváží.

Všem, kteří zde u nás hráli, podporovali náš server a spolupracovali s námi, tímto děkujeme. Bez vás by tento server neměl šanci tak dlouho jet.

Všechny další věci jako je web, Facebook, Teamspeak 3 server budou nadále v provozu. Informace o vanille budeme dávat pravidelně na web a na Facebook.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

32 komentářů

 1. Radime,Tohle se nesmí stát! Tohle musí být datum 1.duben! Prosím ne! prosím ;( ;(… !!!!!!

 2. a zase si musím hledat dobrej server… nebylo by lepší udělat sice whitelist, ale širší? Mám rozestavěnou velkou stavbu, minecore je asi nejlepší server co sem viděl…;(

 3. dáte mně aspoň typ an nějakej podobnej server?:) tady se povedly aji parcely, který všude jinde zmrišili na nejvyšší možnou míru…. a kidi to zmršili:(

 4. No tak to je velka skoda. Ale diky za moznost, ze jsem u vas mohl hrat. Minecore mi po hracske strance vyhovoval a byl jsem s nim moc spokojen. At se vam dari.

 5. Díky bože !

  • jn:D stejnak jsem to cekal ze to skonci ale ne tak brzo zacatky byly dobry pak to bylo na picu 2 roky byly pohodove tak AT uplne na **** a od 2014 to slo do hoven bere do at 12 lete kluky co cekate? kdyz to melo nakejch 50 slotu /warp divocina atd tak to bylo nejlepsi R.I.P.
   ja zachido ricom rusye wytto a ja to byla nejlepsi komunita <3

   • Myslím si že kritizovat admin team nemusíš Frolda77…

   • Rico SVK a InikoI byli nejlepší hráči na PVP než přišla éra malých dětí 😀

   • Ty parchante a na Kmotra jsi zapomenul. 😀 Server šel do ******* jak se do AT dostali ty malí parchanti a jak se zmírnili tresty. Server jsem měl moc rád hrál jsem na něm přes 3 roky a Lipovčan mě zas *****. 😀

 6. ta komunita byla ZČÁSTI dobrá pořád… whitelist je dobrej nápad, ale zahodit to… dejtě mě pls na whitelist, vážím si adminů, jak se dá tak pomáhám ostatním hráčům, uvažuji o helperovi a chcu dodělat, co sem začal a dobře.

 7. Jak se můžu dostat na whitelist?

 8. 🙁 Proč 🙁 Nejlepší server <33 🙁

 9. To byly časy když jsem tam hrál 🙂 Hrál jsem tam od roku 2012 každý den.Btw R.I.P Kocurecek 😀 Když odešli ti hráči co tam hráli od začátku serveru tak je nahradili malé děti co jenom nadávají a ničeho se neváží 🙁 ani se nedivím že to rušíte když jste začali jako malý survival server s 50 sloty tak to bylo prostě úžasný škoda že to musely ty děti zničit.Pokud vím tak OP Kocurecek skončil taky kvůli tomu že si ho malé děti nevážily a nadávaly mu.ach ta nostalgie když ste s Shihei stavěli poprvé mapu 😀

  RIP MINECORE

 10. Myslim, že jste udělali velkou chybu, dle mého názoru jste zbabělci a zrušili jste server skrz to, že jste nedocenění a nějací malí kidi vám nadávali, co z toho plyne ? zrušit server protože na nás je HATE. V Čr -Sk není jediný server NA PVP FRAKCE S TNT RUN a povolením griefu, bez lagů a tohoto vše… Vážně jste mě stím nasrali, lidi ten server milovali !! Rád bych pomohl jako admin nebo helper.. zkušenosti mám 🙂 i proti cheaterům, hned by ty lidi lítali pryč !! Když si toho neumí vážit ! Je mi to vážně líto ! Nemám teď žádný server co bych hrál, takže vám děkuju

 11. to sem tady bohužel nebyl… :((

 12. MRtentononcs

  Škoda tohoto serveru, na který rozhodně nezapomenu. Díky za možnost podílet se na rozvoji tohoto projektu!

  RIP Minecore.cz, 2015

 13. crazysweetyme

  Sice jsem došla na server až to podle vás šlo do pi*e (já za to nemůžu -.-), ale stejně si musím nostalgicky zavzpomínat a nechat tady komentář, R.I.P. Minecore.

  PS: Radime, už se na vás těším, ale myslím že by bylo lepší kdybych žádné řízky nedělala, nechci podpálit dům. 😀

 14. Děkuji všem hráčům za podporu, také děkuji našemu skvělému AT, za to, co pro tento projekt dělali a jaké do něj vyložili úsilí. Bohužel všemu je jednou konec. I na nás došel tento čas. Já i zbytek AT jsme nad tímto projektem mnohdy seděli až do 5 do rána, na tyto časy nepůjde zapomenout. Jsem rád, že jsem mohl být něčeho tak úžasného součástí.

  Přeji našim hráčům hodně úspěchu do budoucna a hlavně už nezlobte!

  S pozdravem,

  Davo8888 – David Mikluš

  R.I.P. Minecore.cz 2015.

 15. Radime já tedy pořád doufám že to takhle neskončíš. Stále potají věřím že to není definitivní.. přece nemůže skončit nejlepší český pvp a možná i survival server (nevím nehraji). O tohle totiž těm útočníkům od začátku šlo. Vše to jde přeci vyřešit jinak než skončením veřejného provozu minecore – zaveď přísnější tresty apod. Výhrůžky na facebooku bych si nenechal vůbec líbit místo neustálého reagování na ně by jsem to řešil úplně s někým jiným než z danou osobou která ti jakkoliv vyhrožuje..určitě tušíš jak. Celkově by jsem řekl že ten systém na minecore byl úplně špatně.

  třeba tohle mě docela dostalo:
  Hráč Jenkings spamoval 20 minut možná i víc reklamu na jiný server samozřejmě že nikdo z admin teamu nebyl online po těch 20 minutách dostal teda IP ban což je v pořádku ale že za dva dny dostane unban to by jsem teda fakt nečekal. Nedal by jsem mu unban ani za peníze takoví hráč nemá na serveru co dělat!
  Pak tam dostane nějaký chudák ip ban za to že udělal „reklamu“ na server který už ani neexistuje a to udělal reklamu typu: to já jsem tenkrát hrál na serveru minecore“ ten hráč si ani neuvědomil že udělal reklamu a už má ban..

  Vy ostatní co spoléháte na ten očekávaný „nejlepší“ pvp server co asi někdy možná byl (nevím nehrál jsem) tak si děláte jen zbytečné iluze protože toho člověka to ani trochu nebaví dělá to čistě pro prachy a už teď je vidět jak se mu to všechno podělává. Osobně by jsem na tom serveru nikdy nehrál a to ani kdyby mi měli za to platit.

  Doufám že si tohle pan Owner přečte.

  Mějte se.

  • Ujasni si prosím, co píšeš, kdyby to zde někdo dělal pro peníze, tak to vypadá úplně jinak :). Owner toho dokázal opravdu hodně a opravdu mu to už za to nestojí. Dělal to pro Vás, pro hráče, on z toho žádný profit neměl, peníze co přišly jako dobrovolný dar serveru šly také na ten server. Platilo se z nich elektřina a internet potřebné pro chod serveru + hardware vybavení pro servery. Takže pro peníze to opravu nebylo :). Ale opravdu zde tento projekt nebyl od toho, aby převychovával děti, či něco podobného. A pokud o Ownerovi a Minecore.cz nevíš to co já, tak tady prosím nepiš, pro mne, urážlivé věci. Děkuji.

   S pozdravem,

   Davo8888 – David Mikluš.

   • Špatně si to pochopil – ten poslední odstavec patřil pro server pvpcraft pod vedením kerneta který mimo jiné už skončil. Samozřejmě podle tvého příspěvku co si napsal tak s tím na 100% souhlasím (teda jestli jsem to pochopil zase správně já) To že kernet to dělal čistě pro prachy tak za tím si plně stojím. Co se Ownera týče tak má můj respekt.

 16. Škoda, server mě bavil. Hrál jsem na něm sice jen párkrát do týdne, ale i tak jsem ho měl rád. Na ukončení tohohle serveru se budu zlobit ještě dlouho, protože to byl JEDINÝ multiplayer server na kterém jsem hrál. Jen kvůli nějakým deb*lním haterům se všem hráčům zavřel server před očima. Ačkoliv vím, že už se nikdy server neotevře, stále chci aby se server vrátil zpět, ale to už bohužel není možné 🙁

 17. škoda:( hrálo se mi u Vás moc dobře, děkuju 🙂

 18. Tohle mě dostalo čtu si to až ted. Je to sice pozdě ale nechápu to. Končí te jen kvůli tomu že nějací kidi vám nadávali haha 😀 jste admini a nemáte se takhle vzdávát ten server je top !!! ale když to takto chcete je to jen na vás já vá několikrát podpořil měl jsem VIP Bronze asi 8x a VIP Gold asi 2x 😀 bil to super server a budu na něj vzpomínat v dobrém nikoli ve špatném. Bil jsem taky součástí minecore 😀

  R.I.P. a čest Minecore !!! Bil to nej server 😀

 19. Tento server jsem měl ze všech nejraději protože jsem tam hrál s Gifrikem a Drmnimblou kteří někdy trollovali ale stavěli jsme projekty např. sklad v tu dobu kdy se přesunoval server z Prahy do Ostravy tak Jsme byli naštvaní že nám minecore smazal naše domy a sklad kde jsme měli vše od hlíny po diamanty. potom jsem si postavil rybárnu a potom se přistěhovali Drmnimbla s Gifrikem a poté ještě Vintak. S Vintakem jsme hledali koně v době kdy už tu byly malí kidi kteří si stěžovali i třeba na spawn který byl boží!!!!!!

  Na tento server budu vzpomínat hlavně v dobrém ale někdy i ve zlém.

  Vendos11 R.I.P. Projekt Minecore.cz

 20. já chápu váše ukončení ale tedka už asi měsíc hledám server jako je minecore s kamarádami a mím klukem jsme pořád denno denně byli na minecore stavěli na cretive města vesnice vždy ráno jak byl víkend jak jsme přišli ze školy Míšo honem pojd na Minecore rychle a moc jsme ten server mněli rádi hráli jsme jenom ještě na jednom když jsme chtěli něco vymyslet co by jsme postavili udělali jste chybu ale zase jí napravujete Whitelistem ale zatím jste tady na stránkám nedali nic moc o Whitelistu vědět ale ještě to zvažte ale tedka jedině hrajeme na Stylecraftu skusili jsme Epes ale tam byli lagy bugy atd….. no zvažte to 🙂

 21. já chápu váše ukončení ale tedka už asi měsíc hledám server jako je minecore s kamarádami a mím klukem jsme pořád denno denně byli na minecore stavěli na cretive města vesnice vždy ráno jak byl víkend jak jsme přišli ze školy Míšo honem pojd na Minecore rychle a moc jsme ten server mněli rádi hráli jsme jenom ještě na jednom když jsme chtěli něco vymyslet co by jsme postavili udělali jste chybu ale zase jí napravujete Whitelistem ale zatím jste tady na stránkám nedali nic moc o Whitelistu vědět ale ještě to zvažte ale tedka jedině hrajeme na Stylecraftu skusili jsme Epes ale tam byli lagy bugy atd….. no zvažte to 🙂 prosíííííííííííííííííííííííííííím

 22. No.. Musím říct že to byl ten nejlepší server na kterém jsem hrála.. Byla jsem tam už od roku 2012.. Moc mě to mrzí, ale všechno dobré někdy končí.. Rest in peace minecore. 🙂

 23. ale ja tam mam vip a koupené věci nejlepší brnko na minecoru a meč který stal 50 kč sem si to kupoval a stály hromady penez proc proc.Byl bych štastnej kdybych tam mohl byt na whitelistu a eště větší radost kdybych tam dostal admina ale to se nikdy nestane ale aspon na white list prosím na minecoru sem byl Rychlonozka a přeju vám to do dalšího roku ale když ste byly nejlepší server pro mě.

 24. Nikdy na vás nezapomenu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*