Home / Novinky / Údržba serverů dnes od 22:00, Jobs na Survival Minecraft serveru

Údržba serverů dnes od 22:00, Jobs na Survival Minecraft serveru

Jistě jste si všimli, že na Survivalu máme nový plugin pro práce – Jobs. Je tedy na mě, abych vám ho přiblížil a vysvětlil, o co vlastně jde.

Jobs!

V první řadě se musíte podívat, jaké firmy na serveru existují /jobs browse , poté si můžete vybrat jednu firmu /jobs join názevfirmy . Odejít z firmy můžete /jobs leave . Každý hráč může být zaměstnán maximálně u jedné firmy současně. Peníze získáváte na základě získaných zkušeností vždy ve výplatní den, což je pátek ve 20:00 . Výše odměny závisí na počtu levelů dostažených v jednotlivých pracích.gronkh__sarazar_und_rumpel_by_ampheschandfleck-d6xru03

Údržba serveru

Údržba serveru dnes proběhne kolem 22:00, k odstávce dojde z důvodu výměny zdrojů v obou serverech. Momentálně tam máme na MAINSERVER zdroj s účinností 80 Plus Bronze a na DATASERVER ještě visí zdroj z počátku roku 1999 s účinností ohromných 65%. Nahrazeny budou oba dva, v případě mainserveru se bude jednat o Seasonic 350W 80 Plus Gold a dataserver dostane zdroj Corsair CX430W 80 Plus Bronze. Výměna a tudíž i výpadek by neměl přesáhnout 15 minut.

Děkujeme všem za podporu našeho serveru!

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*