Home / Blog / Ubytováno…pokračujem! Novinky pro všechny portály

Ubytováno…pokračujem! Novinky pro všechny portály

Jistě omluvíte pauzu, kterou jsme měli posledních 7 dní kvůli tomu, že jsem se stěhoval na koleje. V dnešním článku proto najdete mix úplně všeho, do čeho se zapojuji.

Aktualita pro Minecore.cz

Mojang, Minecraft byl odkoupen Microsoftem. Co to pro nás znamená? Jen dobré zprávy. V první řadě se v rámci vedení Minecore.cz těšíme na zavedení licencí za server. Ano, bude to pro nás finanční zátěž, výměnou za to ovšem dostaneme perfektně odladěné serverové prostředí pro vždy nejaktuálnější Minecraft. Takový placený Bukkit s pluginy prostě!

Pracujeme na update 1.8., Bukkit a Spigot bohužel stále nejsou aktualizovány, kdy budou? Nevíme.
Microsoft-minecraft
Začínáme pomalu, ale jistě tvořit novou sérii videí. Vše bude publikováno prostřednictvím Playcore.cz účtu, témata, názvy a další informace budeme postupně uvolňovat. Je toho zatím spousta na organizaci.

Info pro můj blog Lipovcan.cz

S ČOIkou to vypadá velice zajímavě, alespoň co se zlata týče. Budu určitě pokračovat ve vydávání článků o GA, počítejte s článkem hned zítra. Do budoucna je toho ještě spousta k publikaci. Krysy se musí vyhnat do propasti a já budu v tomto případě Krysařem.

CustomCraft news

Modpack se nachází ve stavu: Awaiting Approval Private Modpack: CustomCraft

Pro méně chápavé: čekáme na Feed The Beast moderátory, až dokončí ověřovací proces modpacku. Jakmile to bude, osobně vás budu o tom informovat.

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

One comment

  1. Vážně je koupě Mojangu Microsoftem tak dobrá zpráva? Není v tom schovaného něco jako “musíš mít widle, jinak nehraješ”?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*