Home / Adminteam / Stav serveru, aktualizace na Minecraft 1.18

Stav serveru, aktualizace na Minecraft 1.18

Z hlediska Adminteamu

Máme v Adminteamu schopné adminy, kteří se snaží pomáhat hráčům, pomáhat nám ve vedení, ovšem objevili se zde i takoví, kteří měli nějaké spory s ostatními a namísto toho, aby vše řešili normálně a s klidem, tak se rozhodli, že AT leavnou, na čemž by nebylo nic špatného, ale zneužít poté práv a mstít se ve hře, kde ničili stavby ostatním adminům už špatně je. Jak se říká, řízení bez vedení je jako rozkládání lehátek na palubě Titanicu.

Staronová koncepce serveru

 Co si pod tímto pojmem představit?

12.7.2020 v 16:00 se spustil server Minecore.cz již po druhé pod záštitou whitelistu, před připojením na server jste museli projít náborem na našem Discord serveru. To se z dlouhodobého hlediska ukázalo jako dost velký žrout času společně s prací a volnočasovými aktivitami po čase nebylo reálné stíhat odbavovat žádosti i s pomocí ostatních členů AT, v takovém tempu jako jsme si představovali. Na to se navalovaly další věci, nebyl čas řešit žádosti, natož věci po technické stránce serveru. Tím, že nám tato administrativa odpadne nám zbyde daleko více času na řešení technických věcí a také na přípravu zajímavého obsahu pro hráče. V současnosti připravujeme infraskrukturu, Minecraft servery a všeobecně vše pro chod serveru jako takového. Všechny pluginy a servery nastavujeme od 0, pro co nejoptimálnější běh na nejnovějších verzích MC. V současnosti žádný z Minecraft serverů zapínat nebudeme a vše poběží až s příchodem verze 1.18.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem hráčům, kteří s námi na whitelistu hráli a doufáme, že se uvidíme i na verzi 1.18, kde se klidně můžeme pustit do dalších projektů. Společně s tímto bychom chtěli poděkovat i celému AT za jejich přínos a pomoc serveru, bez vás by to nešlo.

 

Tímto oficiálně oznamujeme, že server Minecore.cz pod whitelistem již nadále nepoběží a opět otevře své brány široké veřejnosti bez nutností jakýchkoli náborů.

Postupně vás budeme informovat zde na webu a na našem FB. 

 

Jen pro info, článek napsal Davo, protože já momentálně řeším dalších milion věcí //Ownercz.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*