Home / Novinky / Server: Kdy vyhlásíme výsledky TNT soutěže a eventu o nejlepší město serveru?

Server: Kdy vyhlásíme výsledky TNT soutěže a eventu o nejlepší město serveru?

Vzhledem k času, který Admin Team vynaložil na odlagování celého serveru a nainstalování nových pluginů – včera například kutání stromů, automatické sazení sazeniček, McMMo a MobAréna. Jsme nestihli do dneška vyhodnotit vaše screenshoty.

Nyní proto oznamujeme, že vyhlášení obou dvou soutěží proběhne zítra v 10:00 na našem webu a ceny budou předány výhercům v průběhu dne.

Fotky z TNT eventu si můžete prohlédnout na našem Facebooku.

Připomínáme, že soutěž o VIP a další ceny s názvem Nejlepší město na survival minecraft serveru již skončila, emaily zaslané dnes již nebudou přidány k hromadě platných emailů. Správně jste měli čas do 23:59 v neděli na odeslání.

Děkujeme za účast

Survival and Tekkit admin tým serveru Minecore.cz

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

5 komentářů

 1. Ownere tohle se netyka tohoto clanku chci ti rict ze si mne vazne sklamal lituji ze sem musel odejit z minecoru ted ti napisu proc sem odesel z minecoru: sebral si mi VIP i kdyz sem ti rekl ze sem nic nevedel okradali mne a kdyz sem isel mimo residenci hned.mne zabili ze jo krakmane a posledni vec co ti chci rict je ze doted sem ti psal jenom priznive komentare proto mne vsichni znali ale ted ti muzu napsat je to ze si 😀

  Komentář od admina :
  1. VIP si v životě neměl, hrál si na našem serveru pod těmito nicky (ip přiložena)
  jurhan 176.109.58.17
  mistrrerry 176.109.58.17
  2.PvP je na našem serveru od WIPE vyplé, takže nevím, kde toto bereš
  3.Nějaký další nesmysl ?

 2. Hele ty tomiku, možná si tě pamatuju od někud z Minecoru, ale vůbec nevím co tady kecáš: že jo krakmane. Já jsem s tebou nic neřešil pokud si vzpomínám. GM team je ochotný pomáhat hráčům. Neznamená, že když tam někdo jako ty spamuješ jméno určitého admina, tak ti musí odpovědět. A ten tvůj server vůbec neexistuje a chceš se jen vytahovat. A helpeři jsou ti nejlepší. Jsou nejochotnější ve všech směrech. Vždy ti pomůžou, neignorujou a dobře umí všechno co umět umí. Jestli ty odcházíš z minecore, tak ti v tom nebráním jen tu nepomlouvej všechny, že nejsou ochotní apod. Kdyby jsi viděl jaká je to práce být helperem… A to ti helpeří ještě zvládají. [GM]Krakman

 3. Ano, jelikož jsem si nepřečetl všechny příspěvky, tak jsem tu napsal něco …. No to je jedno.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*