Home / Novinky / Server: Co vás čeká v neděli

Server: Co vás čeká v neděli

V první řadě bychom vám chtěli oznámit, že hlasování o teleportech do residencí nemělo dostatečný počet hlasů pro. Celkově hlasovalo 50 lidí, ze kterých bylo pro pouze 33%. Proto tuto věc nadále necháváme vypnutou.

Pokud chcete port do města nebo stavby na Minecraft Survival serveru, stačí si koupit daný portál za 3000 dollarů  od jednoho z našich GM.

 

VIP – kácení stromů

Konečně se nám podařilo sehnat bezproblémovou verzi pluginu pro snadnější kácení stromů a proto tuto věc očekávejte na serveru zhruba od 13 hodin.

 

Pokud byste měli jakýkoliv nápad, co dát na server, neváhejte se obrátit na náš Facebook nebo email : info@minecore.cz .

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

One comment

  1. Čau, nikde sem tu nenašel fórum nebo tak něco takže to píšu sem hráč jménem Tomosak mi řekl ať jdu s nim do Netheru, portal neměl normálně postavený ale ve formě dřívějšího duplikátoru který šel ve starších verzí (voda teče to portálu a vedle je crafting), tak sem tam vešel a najednou mi spadl MC. Když sem se pak chtěl přihlásit psalo mi to „Internar server error“ i když server normálně šel. Nevíte co mam udělat, aby mi to zase šlo? A mam originální minecraft NE warez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*