Home / Adminteam / Schůze Minecore.cz #8

Schůze Minecore.cz #8

Jak už to čas od času bývá, na serveru se rozhodneme, že uděláme schůzi. Jinak tomu nebylo ani tentokrát, takže pro ty, kteří tam nebyli a také pro všechny, kteří mají zájem si počíst o aktuálním dění na serveru, čtěte dále a dozvíte se vše!

Vanilková schůze Minecraft serveru Minecore.cz 3.3.2017 ve 20:00

V první řadě bych všem, co již stihli udělat region, poděkovat, že se do toho pustili. Nicméně je stále ještě hodně míst, které potřebují označit, příkladem budiž od Lorda – http://play.minecore.cz:8123/?worldname=survival&mapname=flat&zoom=4&x=-2880&y=64&z=-4978 . Tyto stavby, pokud uvidíte v půlce příštího týdne na dynmapě ještě neoznačené, napište mi prosím, nejlépe do chatu hodnostářů. A pokud v něm nejste, tak není problém, abych vás tam přidal, zaspamujte mi osobní Facebook.

Co se týče hardcoru, tam naštěstí všichni pochopili, že prostě bez regionu to nepůjde a dělají si ho rovnou. Je to fajn, mám v plánu na něm začít hrát, párkrát za týden a k tomu něco natočit. Jop, momentálně vyhledávám vhodné intro + hudbu, která by byla free k použití, protože jak na to koukám, tak třeba Nice Takeoff, co jsme používali předtím, už má upravené licenční podmínky.

Další věcí, kterou dneska uděláme, budou nábory, můžete se klidně ptát společně se mnou, přeci jenom je dáváme na whitelist, kde jsme všichni.

**nábory**

Nyní po náborech bych vás chtěl pozvat k tomu, abyste, pokud chtěli, se zapojili do tvorby RPG části hardcore serveru, která by měla dále vylepšit herní požitek. Napadl mě jeden příběh, takže uvažte, jestli to je něco zajímavého a vhodného.

Hráč se ocitne na vesmírné lodi, ta ztroskotá a celý jeho příběh se bude na nově objevené planetě ubírat tím stylem, že musí opravit a posbírat části své lodě, aby mohl pokračovat v dalším dobrodružství.

Hlavní město – vidím, že už pár lidí se tam přišlo podívat a dokonce tam i jeden z hráčů mi s tím aktivně pomáhá, pokud to nespletu, tak to je Bendrcrafak22. Chcete se do toho i ostatní zapojit? Mám v plánu zítra vydat seznam staveb, které bude potřeba tam udělat a také i návrhy silnic, domů apod., takže můžete pořádně vyřádit.

Co se týče vizuálního stylu Minecoru, tak jste si jistě mohli všimnout, že na fb se změnila úvodní fotka na public stránce, totéž potkalo i Customcraft a do budoucna, jak budeme publikovat obrázky, tak se budou brandovat tímto stylem. Bez dalších věcí, které by mohly rušit a hlavně vždy zůstane viditelný i inventář, takže bude vidět vše.

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*