Home / Adminteam / Schůze Minecore #11 ve znamení stavby města!

Schůze Minecore #11 ve znamení stavby města!

V tomto článku naleznete přepis ze schůze konané 9.4.2017 na našem Teamspeak serveru. Přeji příjemné počtení o novinkách na našem serveru!

Vítám vás všechny na 11. schůzi serveru Minecore.cz,

Jak jste si mohli již ve skupině všimnout, dneska rozebereme důkladně jednotlivé části připravovaného projektu města a dále probereme eventovou zónu, protože je to podle mě jedna z těch, které by chtělo co nejdříve dokončit.

Současně s tím zvolíme i jednotlivé hráče, kteří budou mít kontrolu nad jednotlivými částmi mapy a zároveň s tím hodíme i do skupiny posty jednotlivých částí. Takže pokud koukáte na Facebook, tak se to tam bude postupně objevovat.

Ještě jedna věc, než začneme a to ta, že dneska kolem 12:10 jsem domluvený se 2 hráči na náboru, pokud někdo chcete přijít, tak můžete a můžete se do něj i zapojit. Co se týče spamchatu hodnostářů, opět tady nabízím možnost těm, co v něm ještě nejsou, aby požádali někoho z nás o přidání. Sice je to megaspam, ale občas se tam vyskytne něco užitečného, zvláště ve chvílích, kdy já nemám čas něco na Facebook postovat a tak to raději hodím jen takhle do chatu.

Nyní k jednotlivým částem města. Jak už jsme se domluvili na předchozí schůzi, nejdřív vezmu ty části, které si už někdo zarezervoval.

Hlavní město

Takže jako první jde samotná hlavní část města, kterou pro nás Kryšot udělal jako návrh v příspěvku (přístupné pouze pro hráče na whitelistu).

Ještě abych nezapomněl, chcete někdo něco po mně nebo máte jakékoliv připomínky k serveru?

Takže Kryšot udělal návrh, každopádně bych se chtěl zeptat (protože je to celkem pro mě důležité a hlavně je to asi jediná stavba, kterou, kromě lávových koulí, bych rád na serveru stále viděl), kde bude stát spawn? Když se podíváte na Dynmapu, tak je defakto http://minecore.cz:8123/?worldname=survival&mapname=flat&zoom=5&x=-486&y=64&z=-2137 a nějak nevím, jak to zasadit do toho plánku. Kryšote, vzal by sis na starost samotné náměstí teďka?

Pro všechny nyní – přístup na dané místo je zajištěn pomocí /mine, kde je možnost teleportu do připravovaného města, takže by vás to tam mělo rovnou hodit.

Parcely

Jarda Valeš zmínil, že by měl zájem o parcely, je to tak? Pokud ano, mrknul by si se na nějaké styly cest a případně domluvil i s lidma ve skupině, aby to bylo napříč městem jednotné? Bude chtít prostě udělat krajinu, cesty, lesy a parky a k tomu připravit parcely. Jako odměnu, když toto uděláš, tak můžeš tyto parcely spravovat a pronajímat.

Přehrada, vodní elektrárna

Nechávám plně na Lordovi, momentálně myslím nemá moc času, ale do budoucna se to u něho zlepší, takže pokud nepříjde nějaký okamžitý zájemce, tak to necháme takto.

Eventplatz

 • Spleef
 • Mariocart ice ice baby
 • Pigkiller
 • Bludiště – les
 • PvP turnaj
 • PVE – 7 days to die
 • Fishing contest, horse riding contest

Nethermetro – Byla vznesena otázka, zdali ho budeme dodělávat nebo ne? Určitě ano, bude to v jednom ze stavebních postů.

Průmyslové centrum

Bude dohodnuto ve skupině.

Připomínky k serveru

 • Redstone obvody netickují přesně dle 20TPS, zjistit příčinu.
 • TNT neničí krajinu – opravit.
 • Google Drive na fotky
 • U návrhu hlavního města posunout stavby, zregenerovat zbytek.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*