Home / Foto / Schůze MC serveru a vyhlášení build eventu

Schůze MC serveru a vyhlášení build eventu

V pondělí jsme měli tu příležitost s adminteamem a také s hráči, kteří se dostavili, probrat řadu věcí týkajících se serveru. Zde naleznete shrnutí všech podstatných bodů tak, aby vám nic neušlo.

Minigames servery

Na Discordu se nám objevil dotaz, zda a jaké budeme mít na Minecore minihry. Tento dotaz jsme prodiskutovali v AT i s přítomnými hráči a jednoznačně jsme se shodli na tom, že minihry provozovat nebudeme. Problém slepice a vejce, navíc nutnost udržovat další sadu pluginů vč. serveru pro to, aby si 2 hráči zahráli občas skákačku je docela na kočku a to vůbec nemluvíme o tom, že by se tam dostali opět jenom hráči z whitelistu. Místo toho spíše vylepšíme stávající event svět na survivalu.

Spousta regionů

Několik lidí se zmínilo, že na současné mapě již začíná být těsno a proto jsme se společně dohodli, že mapu z 5×5 tisíc zvětšíme na 8×8 tisíc. Změna již byla provedena a na Dynmapě můžete vidět výsledek

Byl zde také nápad s mazáním starých staveb – ale to rozhodně nechceme, protože si všech vašich staveb vážíme.

Update na nový backend

Došlo k aktualizaci survival a creative serveru, díky Tometovi by to mohlo šlapat zase o něco lépe.

Větší regiony pro vip

Požadavek s více regiony resp. většími regiony pro VIP – zatím jsme nenašli čas se dostatečně hluboko prorvat v permisích, prakticky by to ovšem určitě šlo.

Prodloužit clean time na cobble

Často se stávalo, že hráčům mizel vytěžený cobble a další itemy krátce poté, co jej vytěžili – fixnuto prodloužením na 10 sekund.

Update vanilly z hlediska staveb

Musíme pochválit Guarda (odvedl většinu dřiny) a Samartah18 (ten postavil shop), kteří se pustili do Vanilly opravdu s vášní. Níže v galerii se podívejte, co stihli pro nás všechny udělat.

Hledají se eventy a serverové stavby

Je potřeba, aby hráči vytvořili řadu eventů pro nový event svět na survivalu, společně s tím budeme pořádat build event, který bude mít za cíl vyprodukovat minimálně několik hezkých staveb. Konkrétní podrobnosti doplníme v následujících dnech.

Token shopy

Tzv. meta tag, Tomet vygeneruje jaký, popis, název, barva

Wipe nether světa na vanille

Prvních 500 blocků safezone, termín wipu 14.12.2020.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*