Home / Novinky / PvP: Proč vlastně chceme s PVP serverem udělat takovou změnu

PvP: Proč vlastně chceme s PVP serverem udělat takovou změnu

V první řadě bych vás chtěl informovat, co nás k tomuto rozhodnutí vedlo. Bylo to hlavně to, že již 2. admin, kterého jsme přijali do adminteamu začal rozdávat frakcím itemy a postavil si dokonce i diamantový zámek. Ne, toto opravdu není normální a je to jeden z hlavních důvodů, proč uděláme takovýto krok.

Každodenní kontroly xraye a podvodníků

Vzhledem k neustálému porušování pravidel, nejvíce co se slovníku a xraye týče, jsme i právě kvůli tomuto dospěli k názoru, že by bylo lepší server společně s 1.5kovým update uzavřít.

Nemůžeme zajistit čisté pvp souboje ve více jak 40 lidech

Chceme, aby survival a customcraft jeli bez problému, ovšem totéž nemůžeme v danou chvíli zaručit pvp serveru. Naše mašina by to sice zvládala, ale kvůli připojení, které máme omezené si to již dovolit nemůžeme.

Co se bude dít s VIP + zakoupenými Yeny?

V první řadě VIP se převedou po vaší žádosti na Survival server Minecoru, konverzní poměr zde bude 1:1 . Takže pokud máš zakoupené VIP na PvPčku na 1 měsíc a zbývá ti 20 dní, právě těch 20 dní dostaneš jako VIP na survival serveru.

U Yenů bude konverzni poměr 1:8 , takže pokud sis koupil 200 Yenů, dostaneš ve hře ( opět po žádosti ) 1600 dollarů (nebo jaká bude vlastně měna).

Proč vlastně byste měli přejí z PvP na Survival server?

Pracujeme na nových PvP arénách, Survival Games světě a vylepšení odměn za zabíjení. Celkově uděláme Survival více PvP friendly a nezapomeneme ani na věci, na které jste zvyklí z PvP.

 

Žádosti

Tyto žádosti budou platné ke dni updatu 1.5ky a budete je moci zasílat na email info@minecore.cz

Doufám, že se takovéto řešení přenosu všech výhod vám bude líbit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*