Home / Adminteam / Pro všechny, kteří mají problém s vedením Minecraft serverů

Pro všechny, kteří mají problém s vedením Minecraft serverů

Bohužel musím konstatovat, že slovních útoků ať už na moji osobu nebo na náš server celkově, přibývá. Opravdu nevím, co tyto osoby vede k tomu, aby na Skype či jiných komunikačních kanálech zakládaly roomky, ve kterých nedělají nic jiného,než pomlouvají mou osobu.

O koho konkrétně jde?

V první řadě jde o helpera ze Slovenska, který očividně ztratil rozum, protože jeho chování na serveru bylo dle mých pravidel neslučitelné s jeho pozicí. Pokud se ptáte, co tak strašného udělal, tak vám odpovím takto:

 • Nadávky adresované přímo hráčům
 • Bezdůvodné kickování hráčů, dalších helperů

Toto na serveru opravdu nebudu tolerovat a proto jsme se rozhodli o jeho sesazení z pozice. Ještě tu je vlastně jedna věc, která nám to usnadnila a to byl jeho nově koupený účet v Minecraftu na nick McSwag_sk . Ne, opravdu v adminteamu žádné buzeranty mít nebudem. Toť moje rozhodnutí a klidně si to kritizujte, já se nechci bát o svoji prdel.

Jako druhého nevychovance zde máme exGM Pep12. Tento člen adminteamu se samozřejmě do této diskuze musí také zapojit a plnou parou se navážet do mě. Ovšem asi už zapomněl, že dostal celkově 3 pokusy k tomu, aby své jednání změnil. A proč vlastně dostal deGM?

 • Givování itemů hráčům
 • Zneužívání pravomocí GM
 • Nepřiměřené trestání hráčů, nadávky

Toto opravdu do adminteamu nepatří a za tím si také stojím.

Pro tyto dva exoty a všechny další, kteří mají problém

bude dnes od 21:00 připravena místnost Adminteam – ředitelna na Teamspeak serveru ts.minecore.cz , kde se tyto věci budou probírat. Doufám, že se ukážete a vyříkáme si to. Tedy pokud na to máte se svými hlásky odvahu :). Já se za svůj hlas stydět nemusím (teda ne že bych byl nějaký zpěvák, ale alespoň umím normálně mluvit a né jako hélium).

 

S pozdravem

 

Radim Lipovčan

Správce Minecore.cz – Survival, PVP a dalších nadcházejících Minecraft serverů

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

4 komentáře

 1. Tak hele, Srávce serveru, nevím co te opravňuje delat zemne gaye.. Popravde rečeno.. Nejsem ty.. Už delší dobu me se*eš .. Ignoruješ nejen mne ale i ostatní členy teamu, a to ješte nepišu jednotlive hrače… Teď k duvodu o deGM k Pep12 .. Musím zdůraznit, že já sem byl přítomen, jak i ostatní nemenovaní GM givujou veci, kone, itemy, … Vhceš-li vědet jmena tych gm napiš mi na skype… Ale z Minecorem sem, ano sem rád, skončil… Myslete si co chcete, já byl obětí nadávek od MOD hrusi, helpera Fantaw .. A ja z toho skončil nejhur.. Spamatuj se Radime, celý život se netočí jenom kolem tobe

 2. V první řadě bych ti chtěl vysvětlit, co znamená SWAG (ta zkratka kterou se honosíš). Jedná se o secretly we are gay, použil Google a přeloží ti to do tobě srozumitelného jazyka, pokud nejsi s angličtinou kamarád.
  Givování věcí od GM se zarazilo – však se podívej, že Pep12 už není v adminteamu 🙂 .
  Ohledně světa – to máš jistě pravdu, ale co se týče Minecore, tak tady to ovládám pevnou rukou osobně a pravidla, členy adminteamu určuji já. V tom žádná demokracie nikdy nebyla a ani nebude.

 3. No jo s tim gayem seš trapní.. Ale stejne jako Pep12 mozna givoval.. A dostal deGM.. Okej okej beru ze tam bylo vic duvodu… Ale presne take duvody bych pripsal jinym gm

 4. MRtentononcs

  Já myslím že až na Pepův fanclub jsou všichni rádi že už není v AT. Vždyť už tu není nikdo kdo by dával deVIP za pí*oviny. A mcSwag_sk jdi s prominutím DOPRDELE a neurážej jeden z nejlepších českých serverů a jeho AdminTeam!

  ×××MRtentononcs×××

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*