Home / Novinky / PR: Podzimní herní festival GameFFest ovládne Minecraft

PR: Podzimní herní festival GameFFest ovládne Minecraft

 Podzimní prázdniny, které začínají ve čtvrtek 25. října, a celý následující víkend budou na GameFFestu v KC Novodvorská na pražské Lhotce zasvěceny především tomuto fenoménu. 

Kromě testování herních novinek na konzolích i PC, hraní deskových, karetních her i figurkových her, bude program letošního podzimního GameFFestu patřit zejména krychlovitému 3D světu hry Minecraft.

Minecraft se bude hrát na deseti konzolích, na programu jsou čtyři dny přednášek, besed, autogramiád známých hráčů a podobně. „Obrovský zájem o Minecraft potvrzuje už vyprodání pátečních a sobotních vstupenek na tento speciální program, zbývají už jen vstupenky na čtvrtek a neděli. Na GameFFest jako takový je vstupenek dostatek na všechny dny.“

Celkem bude návštěvníkům festivalu ve videoherně k dispozici více než 50 konzolí Nintendo, Sony Playstation a Microsoft Xbox 360, a také 20 počítačů. Kromě volného hraní, proběhne i předvádění her a turnaje o ceny. Po všechny dny poběží přednáškový a besední program o videohrách.


 

„V obležení je neustále řidičský trenažér Gran Tourismo 5. Stálý úspěch mají hry s ovladačem Move, roste zájem o jarní novinku Playstation Vita. Letošní hlavní novinkou je hra Medal of Honor Warfighter a hra Rocksmith s revolučním ovládáním prostřednictvím opravdové elektrické kytary,“ dodal ředitel.

Pětidenní vstupenka na akci je v předprodeji za 750 korun, jednodenní vstupné stojí 250 a půldenní s libovolnou dobou příchodu 200 korun. Děti do 12 let vyjde lístek na polovinu.

 

Více informací se dozvíte na www.gameffest.cz

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*