Home / Novinky / Postupný update napříč webem i Minecraft servery

Postupný update napříč webem i Minecraft servery

 

Jak jste si jistě mohli všimnout, vzhled našeho webu se překlopil do podoby, v jaké byl před rokem. Je to díky tomu, že se mi podařilo sehnat trochu novější verzi tohoto theme a upravit ho tak, aby jelo. No prostě když si koupíte staré auto, tak vyměníte pár věcí a pak to všechno jede. A tak to bylo i u tohoto vzhledu. Dost řečí a hurá do článku!

Rozjíždíme natáčení Minecore Let´s Play – sezóna 3.

Vzhledem k tomu, že se čas, kdy proběhne update survivalu pomalu blíží s tím, jak se nám blíží nový školní rok, rozhodli jsme se začít já Ownercz společně s BlazerCZE natáčet nějaké to komentované hraní na survivalu, mnohdy označované jako Let´s Play. U nás to tedy bude v pořadí již 3. sezóna, ačkoliv první má kolem 8 dílů a druhá jen 2. Hold se nám změnila sestava, část adminteamu a chování některých lidí a tak musíme začít odznova.

Co vás čeká v této sérii?

V první řadě uvidíte postup budování jednoduchého přístřešku pro přežití, jakmile budeme mít nějakou základní chatu, tak se pustíme do pravého budování. Budeme natáčet na velkém ostrově a náš hlavní cíl je zde vybudovat moderní, funkční město pouze a jen za použití survival taktik, itemů a budovacích dovedností. Takže se máte na co těšit. Mimo to budeme natáčet jak a co si lze na našem serveru opatřit – budeme s vámi hrát eventy, obchodovat a dokonce budete mít do naší lokace přístup. Ovšem stavět na našem písečku pochopitelně nebudete…. no možná se najdou výjimky, ale to až po domluvě :).

Kdy vyjde S03E01 ?

Očekávejte to vzhledem k vedru v průběhu tohoto týdne, chtěli jsme sice natáčet už dnes dopoledne…. ale mám tu na sebe nasměrované 2 velké ventilátory, server dostal taky nějaký pořádný, řvoucí. Takže bohužel na mikrofonu byste si užili tak akorát wrrrrtule. Doufám, že odpoledne příjdou bouřky (bez výpadku elektřiny!) a budeme moci v normální pohodě začít toto dílo.

Těšíme se na Vás!

Minecore – Survival a PVP Minecraft servery

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*