Home / Adminteam / Nový svět s Minecraftem 1.16 již tento víkend!

Nový svět s Minecraftem 1.16 již tento víkend!

Trvalo nám to 4 měsíce, než jsme se odhodlali k tomu, abychom opět sesbírali naše know-how, které budujeme od roku 2012 a pustili se do tvorby updatu našeho serveru. Od příští neděle, tedy 12.7. v 16:00 bude možné se připojit na naše servery, které poběží na verzi Minecraftu 1.16.1.

Proč vám to trvalo tak dlouho?

Čekali jsme hlavně na vydání nové verze MC, kdy po ddos útocích jsme si řekli, že je potřeba na tuto verzi počkat, trochu zrelaxovat nad neustálým řešením útoků a v klidu se připravit. Nyní můžeme říct, že server zpřístupníme veřejnosti právě v neděli, ovšem úplný public provoz nečekejte. Pro připojení na server bude potřeba projít přihlášením na whitelist (jednoduše řečeno – nechci už mít problémy se streamery, co si pořádají trolící streamy, zbytečně řešit reklamy a řadu další problémů).

Jaký je koncept serveru a co chcete s verzí Minecraftu 1.16 provozovat?

V první řadě zde budeme mít náš klasický survival, kde je jedna velká společná mapa pro všechny a má všemi oblíbený pluginpack. Reálně to znamená to, že nebude chybět McMMO, ekonomika, warpování a hlavně těžební mapy, které jsou generovány jako normální svět, ovšem jsou určené pouze pro těžení. Na survivalu potkáte tradičně největší počet hráčů, řadu stavebních projektů a také ochranu pozemku.

Tu tentokrát vidíme tak, že ten, kdo chce, si ji může udělat a ten, kdo nechce, nemusí. Nehodláme tolerovat griefing, vždycky budete muset použít hlavu, než někomu vlezete na pozemek/do truhly/uděláte z někoho mečem cedník.

Připravovaný spawn pro vanilla server

Po survivalu navazujeme na naši tradici i vanilla serverem, kde se můžete těšit na vlastní světy pro vás i vaše kamarády, oproti surivalu vás ovšem nečekají žádné vymoženosti v podobě pluginů a jiných vylepšení. Kdo chce s partou lidí hrát v klidu na vlastním světě, vychutnat si poctivou vanilu, tak toto je přesně pro něj.

Nesmí chybět ani creative server, kde všichni máme k dispozici creative, velkou mapu a ochranu pozemku. Chceš si něco vyzkoušet z mobtrapek, odbouchnout kamaráda nebo připravit pro někoho prototyp stavby? Zde je to správné místo.

Jak se můžu na server dostat?

Je to celkem jednoduchý proces, který zahrnuje následující kroky:

  1. Stačí se připojit k nám na Discord.
  2. V kanále #žádost-o-přidání-na-whitelist nám napíšeš příspěvek (zodpovíš na 4 jednoduché otázky z pinnutého postu).
  3. Někdo z AT ti napíše do 48 hodin > přijmeme tě a dostaneš skupinu Hráč Minecore.cz.
  4. Jakmile máš tuto skupinu, jdeš do channelu #registrace-účtu a tam se zaregistruješ.
  5. V Minecraftu si najedeš na play.minecore.cz a můžeš s námi hrát!

Zpracování žádostí pro přístup na server bude probíhat v pátek a v neděli. Sobotu si vyhrazujeme pro testování a závěrečné odladění všeho.

Začínáme v neděli v 16:00

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*