Home / Adminteam / Novinky na MC serveru za první polovinu srpna 2017

Novinky na MC serveru za první polovinu srpna 2017

Rádi bychom se s vámi podělili o řadu novinek, na kterých jsme v první polovině sprna  2017. Pohodlně se usaďte, je toho docela dost!

Změny v náborech

Jak jste si mohli všimnout, máme na webu otevřené dva druhy náborů. První z nich jsou nábory na whitelist, druhý pak jsou nábory do adminteamu.

Nábory na whitelist
Mají nově udělané otázky tak, aby každý zájemce o vstup na whitelist se musel více snažit s jejich vyplněním. Nás jako členy AT Minecore.cz to stojí poměrně dost času, tím myslím vyhodnocování a procházení žádostí a zároveň s tím dostáváme čím dál více žádostí, že bylo nutné posunout laťku trochu výše. Jsme rádi za váš velký zájem, nicméně s tímto zájmem přichází i spousta hráčů, kteří si chtějí zatrolovat, škodit ostatním hráčům a tak kromě úpravy přihlášek na webu makáme i na vylepšení následujících částí náborů.

Nábory do AT
Chcete do adminteamu? Nebráníme se tomu, pokud vyplníte rozumně žádost, tak vás pozveme na nábor a můžete to zkusit! Nicméně nezapomínejte, for the night is dark and full of terrors, nebude to lehké, nábor bude trvat dlouhou dobu na Teamspeaku a budete mít určitou zkušební dobu, po kterou se musíte předvést, že o pozici máte opravdu zájem a chcete nám se serverem pomoct.

Nové šablony pro grafiku

Připravili jsme pro sociální sítě (Facebook i Instagram), WordPress šablony v Photoshopu, které budeme používat jako současný grafický styl Minecore.cz . Můžete se těšit na klasickou červeno-bílo-tmavěšedou kombinaci, která je dostatečně kontrastní i čitelná.

screenshot_2258

Schůze serveru Minecore.cz

Tímto stanovuji schůzi celého serveru na sobotu 12.08.2017 ve 20:00. Schůze je dobrovolná a zároveň i přístupná veřejnosti s tím, že předem souhlasíte se záznamem v případě, že se rozhodneme celou záležitost okolo Minecraft serveru zaznamenávat případně streamovat.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*