Home / Návody / Novinka v Minecraftu 1.8 – Banner

Novinka v Minecraftu 1.8 – Banner

Již dlouho očekávaný update se nám postupně blíží a proto vám budeme přinášet postupně informace o tom, co vás čeká. Dnes se podíváme na velice zajimavý item a to Banner.

O co se jedná?

Country_BannersBannery neboli vlajky jsou velké dekorativní bloky, která můžou být nošeny na hlavě (použitím příkazu /hat) nebo umístěny, tak jak je na screenshotu. Možnosti craftění jsou opravdu velké, protože existuje na 400 kombinací, jak si jej udělat.Craftí se jako sign, ovšem místo planků musíte dát barvivo, kterým se běžně barví vlna.

Banner_in_helmet_slot

Můžou být stackované po 16 a styl baneru ovlivní to, jak poskládáte barvy v craftingu.Styly mohou být: creeper, skull & crossbones, brick, a flower – pokud nepoužijete barvivo, bude banner černý, jako barvivo jde použít také: creeper skull, wither skeleton skull, brick block a oxeye daisy.

Screenshot_6

Celkově 33 crafting receptů bude vytvářet různé kombinace + si je můžete upravit právě těmito barvami. Navíc každý banner může mít až 6 vrstev na sobě, takže kombinace jsou opravdu veliké!

Screenshot_1

Banner může být položen na zdi nebo na zem, celkově 16 poloh. Kývá se, když je vítr a může být naklonován (pokud už máte nějaký hodně pěkný) v craftingu při použití s prázdným bannerem. Pomocí cauldronů můžete také bannery postupně vrstvu po vrstvě vymýt a použít znova.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

3 komentáře

  1. moc se tešim na nove hrace a doufam ze se uplatnim v teto spolecnosti

  2. jak se na ně píšou písmena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*