Home / Blog / Nejen zombie umí pořádně zaútočit

Nejen zombie umí pořádně zaútočit

V předchozích dnech jsme měli opravdu napilno a proto jsem se rozhodl všechny tyto věci sepsat sem dohromady. První část se bude věnovat samotnému survivalu a to konkrétně projektům, které nyní realizujeme, druhá část pak již trochu techničtěji koukne na současné útoky.

Survival server

Progress:

 1. Dodělat výkup surovin – děláme na tom
 2. Přesunout adminshop (výkupní) na extra warp – hotovo
 3. Vylepšit endtrapku – nová endertrapka na /warp endtrapka
 4. Zpropagovat vlastní světy na vanille – přesunuto na další todo

Nové úkoly:

 1. Vyřešit problém s rozkopaným netherem – hráči od začátku nepoužívali /minenether
 2. Domluvit další ceny výkupů
 3. Domluvit termín prvního wipe mine map
 4. Domluvit postupné rozrůstání endu
 5. Nová mine mapa s tunely
 6. Vytvořit /warp pvp
 7. Rozhodnout, jaký combat systém budeme mít na serveru
 8. Vyřešit /skin set

Včera jsme řešili řadu ingame věcí, jedna z nich byla postupné rozrůstání endu tak, aby hráči mohli nalézat stále další a další elytry. Dohoda je taková, že 1x měsíčně (hráči nás upozorní vždy k začátku měsíce), necháme end rozrůst přesně o 800 bloků na všechny směry od středu. Tedy získávání dalších elyter bude náročnější, ale stále dostupné. Dále jsme pořešili novou endtrapku, za kterou moc díky hráči FenarSK. Stále platí, že když příjdete s dobrým nápadem a zrealizujete ho, můžete dostat prakticky část herního serveru ke správě. Takhle to máme už domluvené u /warp shop, /warp trade a nově /warp endtrapka.

Útoky na server

V posledních pár dnech se útoky poměrně stupňovaly a byli jsme nuceni přemigrovat kompletně všechno k OVH. Tímto děkuji předchozímu hostingu, za spolupráci s řešením našeho problému, nicméně neměli infrastrukturu připravenou na 30Gbit/s útoky vůči jedné instanci. Jinak ano, stále nemám ponětí, co za člověka útočí ani proč to dělá. Jsem si jistý, že to čteš, takže jediné, co ti na to povím je, že jsi srab a skrýváš se, místo toho, aby jsi mi alespoň napsal a řekl, o co ti jde. Já server budu provozovat dále, ať už se ti to líbí nebo ne a tvé snahy jsou marné.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

2 comments

 1. To jsem tu end trapku vůbec nemusel stavět 🙂

  A jinak btw taky by si mi mohl poděkovat za to že jsem postavil první end trapku ať hráči mají aspoň kde expit ale poděkovaní nikde ale nevadí nemáte zač 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*