Home / Blog / Minecraft servery? U nás si vybere každý hráč!

Minecraft servery? U nás si vybere každý hráč!

Minecore.cz nabízí široký výběr mezi propracovanými Minecraft servery. Celkově provozujeme 4 servery, mezi které se řadí Survival, PVP, Skyblock a Creative. A o co že v jednotlivých serverech běží

Minecraft servery

Survival server

Pokud si chceš stavět na velké mapě, udělat si pořádný barák nebo začít stavět libovolný projekt, je toto místo přímo pro tebe. Server kromě velkého místa na stavění nabízí také mobarénu, rpg plugin, eventy a propracovaný shop. Pokud by i to bylo málo a chceš získat pozemek ve městě, není nic jednoduššího, než napsat jednomu ze členů adminteamu na minecraft serveru a ti ti ho pronajmou nebo přímo prodají. Hrajeme poctivý survival, který si může užít každý.

PVP frakční server

Rád bojuješ? Když víš, co jsou frakce a znáš základní principy PVP, u nás se rozhodně neztratíš. McMMO skilly, frakce, obchod a mobaréna tu na tebe čeká! Samozřejmostí je adminteam, který kontroluje hráče, zdali hrají fér a v případě potřeby ti pomohou.

Skyblock

Série questů, které tě zabaví na dlouhou dobu. Buduj svůj skyblock ostrov sám, nebo s kamarády! Od generátoru cobblestone po villagerskou vesnici a farmu na zlato. Celý skyblockový svět už na tebe čeká společně s rpg prvky, hráčskými shopy a řadou questů! Těšíme se na tebe.

Creative

Baví tě stavět a chceš mít neomezeně surovin společně s velkou mapou? Není nic snažšího, než se připojit na creative, jít na spawn a zvolit si gamemode 1. Neomezujeme tě v ničem, akorát nesmíš zapomenout si udělat region, aby ti ostatní hráči nestavěli, jak se jim zlíbí.

Jak se připojit na Minecraft server?

IP: play.minecore.cz , Minecraft klient ke stažení v Survival > ke stažení.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*