Home / Novinky / Minecraft server vs spamování emailu

Minecraft server vs spamování emailu

Spam na osobní emaily členů Minecore.cz, rozesílání osobních údajů přes internet, vyhrožování soudem, je toto vůbec ještě normální ?

V posledních pár týdnech se u nás udála změna v OP pozici hráčky Shihei_002, která byla odvolána z důvodu – Propojení na cizí MC server provozovaný mimo Jrcreative.cz , což samozřejmě s sebou přineslo i spoustu dalších věcí. Jednou z nich byla zpráva o tom, že se spojila s pár dalšími lidmi, kteří se budou snažit admin teamu z Minecore.cz znepříjemňovat život. A jak se jim to tedy daří ?

Email spam

Upozorňuji že se jedná o citace nijak neupraveného emailu, které budou jasně označeny. Na přání mohu poskytnout originály emailu.

email no.1

Komentář k tomuto emailu

Je pěkné, že si stěžuješ na členy týmu Minecore.cz, ovšem pokud nám nepošleš ani IP adresu, ani nick, tak je těžké identifikovat případného viníka, vzhledem k tomu, že ip si do dneška neposlal, tak bohužel jsou to plané žvásty.

Dos útok – nechápu, proč to sem taháš, když z naší strany žádná akce nebyla, nemáme potřeby shazovat jakési „projekty“, co si hrají na Minecraft server

Ftp útok – pokud používáš ftp, je to je jen tvůj problém. Také nevím, proč bychom s tímto měli cokoliv společného. Opět nám nepošleš ani ip adresu, nic.

Je zajímavé, jakým způsobem a lehce získal adresu majitele serveru Minecore.cz, tedy spíše přes koho ji získal. Věděli jste, že Shihei jakožto jeho poskok ráda přeposlala veškeré soubory serveru, které jsme ji s důvěrou poskytli (přehled nákupu hardware do serveru za vip platby, adresa a info o vlastníkovi Minecore.cz , fotografie spojené s chodem serveru, hardware vybavení – dokumentace, software – setup&nastavení, seznamy pluginů, jejich verze“ ? Tímto osobně děkuji „asociální sloveně z Nitry“  :).

email no.2

Jedná se o hráče Opetko – opravdu si myslím že dělat sobě navzájem věci takové, jako je přes cracknutý klient nalogovat na jiný nick a zalít půlku mapy lávou bylo opravdu zbytečné, tak též jeho věk (15) mluví za vše. Co se týče pluginů, ano, pluginy byly připravovány poté nasazeny na server ale jelikož vaše dětské GM bylo o něco rychlejší tak jsme to bohužel nestihli. Dále k důkazům, ip adresy osobám třetí strany zasílat nebudeme.

Komentář k tomuto emailu

Vzhledem k tomu, že se navážíš do jednoho z lidí zapojených do serveru Minecore.cz, bylo by dobré, si zabezpečit IP adresu daného člověka a poté ji zaslat jako důkaz. Láva na mapě a binec v kostkách si mohu udělat taky sám a poté tvrdit, že mě přišel vykrást anonymous.

email no.3

Proč jsem nebyl přidán do konverzace když probíhala pomluva mého jména, bojíte se? Nebo, snad mě to řeknete do očí? (což bych nedoporučoval). Ještě jednou si prečtěte tento chat, poté se zvednetě a 3x se udeřte do hlavy o futra ať se Vám rosvítí.

 Komentář k tomuto emailu

Pomluva jména vypadá jinak, když se bavíme v rámci Minecore.cz adminteamu o tvém nicku a zmiňujeme určité nesouvislosti – viz. web apod. . Toto opravdu není trestné a navíc zde platí svoboda projevu, my si můžeme psát v rámci chatu co chceme, ikdyž se ti to nelíbí a Hena ti to zkopíruje.

 

Závěr

Na závěr ti doporučuji přestat spamovat mou osobní emailovou schránku a jít si „honit“ své ego jinam.

Nikdo z nás není zvědavý na tvé osobní zážitky s jistě „profesionálním“ serverem.

Update:

Takže už nám dokonce vyhrožuje nahlášením našemu domain provideru za publikování podobných materiálů umístěných na minecore.cz .

To by mě zajímalo, kde dané materiály jsou a co vlastně chce poslat registrátorovi domény za stížnost.

 

 

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

6 komentářů

  1. “vaše doména ****** hostovaná na webhostingu ******** byla odstavena z důvodu:
    umístění urážlivého obsahu”

    Bingo, zabodoval jsi, změnit DNS bude opravdu težké…. btw. taky můžu nahlásit na ****** že se zde oběvily materiály co neměly, také to udělám.

    • Je smutné, že musíš na web umisťovat urážlivý obsah tak, aby ho tvůj hoster musel z důvodu porušení podmínek stáhnout. Akorát to ukazuje, jaké si ještě dítě :D.

  2. Může mi někdo říct co si to děcko myslí že dokáže?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*