Home / Návody / Minecraft 1.8.3 klient ke stažení

Minecraft 1.8.3 klient ke stažení

Po delší době vydáváme aktualizaci klientu pro Minecore.cz na verzi 1.8.3. Tento klient je pro všechny, kteří se chtějí na náš server připojit, ovšem dosud nevěděli jak.

Stačí stáhnout jeden soubor

Pro ty, kteří nemají koupenou hru existuje možnost stažení Minecraftu přímo od nás ze serveru. Stačí klepnout na odkaz zde a na nově otevřené stránce si stáhnout Minecore Minecraft Client.exe . Jedná se o samorozbalovací archiv, který obsahuje jak Minecraft samotný, tak návod na to, jak jej nainstalovat a připojit se na náš server.

>> Stáhnout Minecraft klienta <<<

620fcbf256cb596c625a530c31c2ebd3

Stáhněte si proto Minecraft Minecore Client a následně tento soubor spusťte. Budete dotázáni na heslo k archivu, které je play.minecore.cz . Poté si zvolte, kam se má daný archiv extrahovat (standartně se vám udělá složka na ploše). Jděte do této složky a postupujde dle návodu, který tam máte také.

 

IP adresa Minecraft serveru

Pro připojení na naše servery stačí znát jedinou IP adresu a to play.minecore.cz . Vždy běžíme na aktuální verzi a mohou se připojit na nás jak hráči s originálním Minecraftem, tak i bez něj.

Jsem originál a někdo mi ukradl účet

Připoj se na server play.minecore.cz:25000 a změň si na něm heslo pomocí /changepassword heslo heslo . Poté se již můžeš bez problému připojit na play.minecore.cz .

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

2 comments

  1. nebyl nedávno 1.9 ? 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*