Home / Blog / Minecore Vanilla – po dlouhé době

Minecore Vanilla – po dlouhé době

Ahoj, po delší odmlce, Vás opět vítám u prezentace našeho whitelist vanilla serveru Minecore, jež je jen pro hráče, které si sami vybereme. Jsme přátelská komunita, kterou spojuje naše láska k Minecraftu.

Server stále běží!

Dlouho jsme vnějšímu světu nedávali vědět, jak to s naším serverem vypadá, avšak v tomto článku bych vám chtěl ukázat pár našich „aktivit“ na serveru.

Začneme pěkně od začátku

Vannila server byl spuštěn na konci léta minulého roku. Za tu dobu si mnoho hráčů na serveru vybudovalo velkolepá sídla. Mnoho hráčů zde má postaveno opravdu pěkné stavby a každým dnem je rozšiřují. Jejich stavby můžete sledovat  online na dynmapě a také můžete sledovat, kdo je největší závislák a má nejvíc na serveru nahráno, k tomu slouží statistiky. Oboje naleznete v horním menu.

Jak to na serveru vypadá?

Minecore je stále bungeecore server. Hlavním serverem je zde samozřejmě survival, ale máme tu i testovací creative svět, a nebo skyblock.

Minecraft 1.9

Nedávno vyšla minecraft verze 1.9 a náš server nesmí samozřejmě zůstat pozadu, takže jsme se na tuto verzi také přemístili. Už používáme nové bloky z endu, opakovaně jsme zabíjeli draka a také jsme prozkoumávali end za účelem nalezení křídel a nových dungeonů. Pokud se chcete dozvědět něco více o 1.9 doporučujeme vám se podívat na toto video shrnující všechny přidané novinky.

2016-04-02_13.32.05

 

Připoj se i ty, nábor je stále otevřen!

Neustále přidáváme na server nové hráče, takže i ty si můžeš na našem serveru zahrát, stačí si jen podat přihlášku. Více zde

 

 

About Krysot

One comment

  1. Až na menší stylistické chyby a občasný překlep moc pěkný článek! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*