Home / Blog / Minecore Minecraft vanilla server běží s whitelistem

Minecore Minecraft vanilla server běží s whitelistem

Docela dlouho trvalo, než jsem se odhodlal opět něco na tento web napsal. Ale už začínám mít pocit, že bych mohl vyplodit nějaký pěkný informační článek, takže hurá do toho.

Potřebovali jsme vypnout

Kompletně a na delší dobu. Toho hatu v posledním roce až příliš a takto jsem si server nikdy nepředstavoval. Měl jsem více než týden na to, abych promyslel, co s Minecore do budoucna udělám a už v tom mám jasno. Je potřeba se vrátit ke kořenům, tedy někdy k nápadu z roku 2011.

Zpátky do budoucnosti

server pro pár kamarádů, prostě lidi, co se znají

Jen taková citace (víceméně přesná) z mého původního záměru, založit si doma malý server. A jak to můžu aplikovat na současné Minecore v roce 2015? Přeci jenom jsme o nějaké 4 roky dále! Jediná věc, která mě napadla, byl whitelist. Jednoduchá věc, která nám pomůže s organizací hráčů, kdy se na server dostane jen ten, který projde náborem. Nečekejte z toho jakýkoliv letsplayerský server nebo výheň Youtuberů, přímo naopak.

new_pictures

Skupina lidí, ke které se může přidat kdokoliv s dobrými úmysly a chováním. Prostě menší slušná komunita, která se nemusí stydět za prezentaci na veřejnosti. Nebude důvod k hate, protože takovýto server nikoho štvát nebude.

Whitelist je realitou

A to doslova, jak se můžete přesvědčit na Minecraft serveru s IP: play.minecore.cz , bez přihlášky na whitelist a tím, že projdete na nábor, se na server nedostanete.

Zkusit to může každý, ale budeme rádi, když se nám budou hlásit vážní zájemci, kteří mají pochopení pro vanilla Minecraft.

Odkaz: http://minecore.cz/pripojit-se

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

2 komentáře

  1. Prosím vás, mám dotaz.
    Jak se jmenuje ten plugin, že musíte jako první napsat slovo napsané pluginem v chatu a dostanete odměnu ? Tento plugin jsem viděl na frakčním serveru. Předem děkuji za odpověď.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*