Home / Adminteam / Komentář ke včerejšímu dění v rámci AT Survival Minecraft Serveru
Ukázka stavby 2

Komentář ke včerejšímu dění v rámci AT Survival Minecraft Serveru

Následujících pár odstavců věnuji hlavně všem členům adminteamu a proto, že se snažíme server dělat transparentní jak jen to jde, máte šanci si o tom přečíst také.

Události předcházející 30.11.2014

Jak již to bývá, čas do času mi členové AT dohodí někoho, abych ho vyzkoušel, protože si myslí, že by na nějakou tu pozici v našem týmu mohl mít. Nyní vám budu vyprávět o tom, jak hráč, nazvěme ho třeba XY chtěl k nám do týmu.

Admin Slowtonz49 s krycím jménem Tonotono hledal pár talentů na pozici MIB (Man In Black, Master in Building, prostě builder), kteří by nám pomohli se stavbou nových budov pro eventy a lobby server. Tak našel právě hráče XY a dal mu příležitost projevit své nadání. Cosi postavil, Tonotono mě o tom informoval a já řekl, že se na to mrknu v pátek, až přijedu z Brna domů.

V pátek se klasicky děly nábory a společně s nimi jsme také probrali právě XY. Níže na obrázcích můžete vidět přesně to, co mi zaslal jako ukázku lobby, kterou postavil na našem testovacím serveru.

A co je na těch screenshotech špatného?

První věc, která mě zarazila byla to, jak někdo, kdo se hlásí na jakoukoliv pozici v adminteamu může odevzdat screenshoty, na kterých je zobrazený hack klient. Tedy je vidět, že ho aktivně používá. Další věcí bylo to, že daná stavba, tedy lobby místnost, byla jedním slovem ošklivá. Zadání znělo něco jednoduchého, hezkého a malého. Toto není jednoduché, ale škaredé a příliš velké. Myslete si o mě co chcete, poslal jsem ho k šípku  s tím, ať to zkusí někdy příště, když postaví něco rozumného.

Odpověd na sebe nenechala dlouho čekat

Tedy jestli jako odpověď berete systematické spamování kdykoliv jsem se připojil na Teamspeak a byl tam XY, kterého jsem odmítnul. Pro ukázku zde je výpis z chatu:

<20:15:11> „XY“: Ahoj
<20:17:00> „XY“: Utíká ti team
<20:17:23> „Owner-PC“: ?
<20:17:41> „XY“: Utíká ti team
<20:17:49> „XY“: Jdou za lepšími
<20:17:49> „Owner-PC“: ?
<20:18:12> Chat partner has closed the conversation
<20:18:25> Your chat partner has disconnected.
<20:18:40> „XY“ rejoined chat.
<20:19:46> „XY „: Utíká ti team, z minecoru na Španělský server
…o 23 hodin a nějakou tu minutku později…
<19:38:15> „XY „: Ahoj Ownere,, nějak ti utíkají lidé ne?
<19:38:39> „Owner-PC“: ?
<19:38:54> „XY“: Je divné že o tom nevíš
<19:40:58> „Owner-PC“: Jestli ještě jednou budeš trolovat, tak dostaneš tady na TS perma.
<19:41:10> „XY „: Nikoho netroluju
<19:41:21> „XY“: Jen ti říkám, že se na tebe tvůj team vysral, a přešli na lepší server
<19:41:22> „Owner-PC“: Poslední varování
<19:41:32> „XY“: Ty mi chceš dát ban za to že ti říkám pravdu?
<19:41:42> „XY“: No ty jsi velmi šikovný majitel

Obyčejný trol, nemyslíte? Blbost, opak totiž byl pravdou. Tento XY si totiž natruc založil za ten jeden den právě vlastní „server“. Na tom v dnešní době není nic složitého, zvláště když stačí poslat smsku a máte všechno hotové.

A jdem nahlodávat Ownera…

K dokonalému nasrání pak stačí pokračovat ve zprávách viz výše a společně s tím poprosit jednoho nebo dvě GMka od nás, jestli by náhodou nepomohly se stavbou spawnu na serveru od XY. Ti dva GM byli právě tak hodní, že si řekli, pomůžeme, když máme chvíli čas. Samozřejmě o tom mi nikdo nic neřekl a tak XY se těšil, jak Minecore příjde o GM, protože máme v pravidlech jasně napsáno, že funkce na jiných serverech nejsou tolerovány. Abyste chápali, včera jim nasadil operátory a další věci na svém serveru a vesele mě o tom informoval.

2

Podáváme s vychlazenou hlavou a mozkem

Vzhledem k tomu, že už ten server nějaký rok vedu, nechtěl jsem nic uspěchat. Proto jsem poprosil dané dva GM, aby došli na Teamspeak a tam jsme si o tom popovídali. Nic strašného jsem jim neudělal, chtěl jsem vědět na čem jsem. A druhá strana alias XY? Ten akorát zaujal tento postoj: „Zítra zničíme Minecore, máme 4000 lidí a zničíme vám server!!!“ Má reakce? Tak si to zkus, pokud na to máš koule. Pokud nám něco vyřadíš byť by to byla jen žárovka lampičky, kterou mám na stole, tak ti jí přijedu otřískat o hlavu…. no tady asi nejspíš přeháním, ale určitě bychom postoupili kroky, aby dotyčný měl z jeho jednání potíže. Přeci jenom jsme už několikrát PČR málem využili.

MCfb2

Vzkaz adminteamu

Minecore je tady pro vás a vy jste pro něj. Využijte toho a pokud se vám něco nelíbí, chcete něco změnit, máte nějaký dobrý nápad nebo chcete jen mít vyšší pravomoce, kontaktujte mě. Nejlépe na Facebooku nebo na emailu. Kontakty na mě máte a díky tomu, že máme vlastní mašinu a ne pronajatých pár slotů někde na hostingu, můžeme dělat úpravy jaké chceme. Bez vás by to nešlo!

Takže na závěr snad jen, ať máte dneska hezký den a dítě jménem XY ať se vzteká, klidně do běla :).

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

One comment

  1. No jo když je to jen dítě 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*