Home / Novinky / Jak to vypadá se serverem po divokém víkendu

Jak to vypadá se serverem po divokém víkendu

 

Ze začátku bych začal krátkou rekapitulací, co se vlastně kolem našich Minecraft serverů událo.

Situace víkendová

Jistě jste si všimli, že od 22:00 v pátek server šel offline a začalo se na něm pracovat. Kolem druhé hodiny ráno se práce ukončila, nastavil se (opravdu exotický) UEFI na základní desce a spustily se všechny Minecraft servery.

Ano, v 8:00 to celé v sobotu chcíplo a za půl hodiny jsme to měli zpátky online. Takto se situace opakovala celkově 4x, když to spadlo tedy už počtvrté, rozhodl jsem se to trochu více poladit v 23:00 v sobotu a od té doby to jede jakž takž stabilně.

Dneska z rána server spadl (pouze jeden Minecraft server, mašina jela stále), nahodili jsme to a od té doby vše bez problému.

Výhled do budoucna

Vzhledem k tomu, že nám Core i5-4670K na taktu 4.1Ghz zatím plně postačuje, nebudu do toho zbytečně hrabat a nechám to běžet tak, jak to je. Tedy do doby, než se projeví nějaká nestabilita nebo nějaká jiná hloupost, co nám bude ztěžovat situaci.

V plánu máme dneska odzkoušet BungeeCord spojení serverů… teda doufám, že se k tomu dostanu. Vzhledem k tomu, že jsem ultimátně zavalen nastavováním Windows Serveru, který stávkuje neobvykle silně, bude to nejspíše později večer. Kdybyste někdo chtěli pomoct s testováním, klidně napište na Skype 🙂

 

Ownercz

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

4 komentáře

  1. Dobrý nápad takhle informovat veřejnost. 🙂 Už mě taky dost zajímalo co se s tím děje.

  2. Hej co s tím je?? dneska sjme chtěli udělat nájezd na hannibali a on nejde server :DDD

  3. mám to jen já nebo je server offline?

  4. Furt nejde skoro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*