Home / Adminteam / Jak pokračujeme s updatem na 1.8?

Jak pokračujeme s updatem na 1.8?

Na to můžeme odpovědět jen zcela jednoduše – skvěle. Tedy pokud berete skvěle to, že Spigot už na 1.8 je v testovací fázi a my pomalu dolaďujeme budovy pro nadcházející update.

Dohodli jsme se na všech podrobnostech, které jsou potřeba, VIP statusy, rozdělení funkcí, nastavení serverů a McMMO. Pokud se chcete pustit do podrobností, pokračujte ve čtení níže.

VIP statusy

Vzhledem k tomu, že hráči nám v poslední době několikrát psali, že chtějí vícero VIP statusů a pokud možno i na delší dobu, začali jsme na tom dělat. Vše se nachází ve fázi ladění, takže alespoň insider look z mé strany:

  • VIP bronze – klasické VIP, které znáte doposud. Levné, plnotučné a dostupné pro všechny.
  • VIP silver – trochu vypečenější, nejspíše lepší skillení v McMMO (rychlejší rate nejspíš 1.5x) a pár věcí navíc. Také bude na delší dobu, než bronze 2,3 měsíce
  • VIP gold – pro fajnšmekry, McMMO rate 1.7x, všechny ptákoviny, které na server dáme bude mít k dispozici (samozřejmě ne creative apod., na to máme creative server)

2
Jednoduše, silver a gold ještě ladíme a musíme tam dát fajnové věci tak, aby vám to sedlo. Nejspíše tam bude možnost mít i nějaký prefix, takže u Goldu budete mít možnost mít nick typu [VIP][MEGATONDA]Pepa_007. Cool, right?

McMMO

Nebudete moci bugovat na jednom serveru a mít skilly díky tomu na všech úplně na maximum! Ano, tím chceme říct, že databázi skillů opět rozdělíme jednotlivě mezi servery. A taky hodíme MCTOP na web. Komu se to nelíbí, ať nám pošle dopis na email radim@lipovcan.cz, přečtu si jej a pokud to bude opravdu kvalitní přesvědčovací leták, možná to ještě nějak upravíme. Meze vám klást nebudeme, server děláme pro vás!
Untitled-4

Rozdělení funkcí

Na survivalu změny nečekejte, PVP dozná jednu zásadnější. A to konkrétně v tom, že se bude rušit funkce Helper a místo ní nasadíme chuťovku zvanou Protector. Neplést prosím s říšským protektorem, ikdyž funkce bude podobná. Našemu režimu (tzn vládnoucí vrstva na Minecore = adminteam) budou sloužit a chránit říši (pvp server). Nábory na ně budou klasicky probíhat přes unite, akorát budou mnohem přísnější a funkce sama o sobě bude udělována jen těm, kteří na serveru nemají za sebou žádné aféry, mají mozek a umí se chovat rozumně.
1

Vaše pravidelná dávka emocí z Ordinace v Růžové zahradě informací z Minecore tímto končí, naschledanou v příštím díle!

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

2 komentáře

  1. Těšíte se až bude minecore na 1.8 ? 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*