Home / Adminteam / Jak komunikujeme v AT Minecraft serveru

Jak komunikujeme v AT Minecraft serveru

Domluva je věc věru důležitá a právě proto jsme začali v rámci adminteamu používat kromě Facebook skupiny, Skypu i emaily. Teda, emaily vlastně píšu já o tom, co se probíralo na schůzích, jaké věci nás v Minecraft světě nebo na serveru čekají a myslím si, že by nebylo špatné, abyste s menší prodlevou měli přístup k těmto emailům i vy.

A3

Proto dneska publikuji jeden z takovýchto emailů, které jsem rozeslal adminům ze Survival a PVP minecraft serveru. Enjoy!

Email adminům

Zdravím,
díky za vyplnění informací ohledně emailu, nicku a Skypu v rámci Minecore  AT. Prostřednictvím takovýchto emailů vás budu informovat o podstatných novinkách na serveru, většinou nějaká týdenní shrnutí, pokud na to vyjde čas.

Obsah tohoto emailu bude částečně zveřejněn i na Facebook skupině, popřípadě i pro hráče na webu, pokud se bude jednat o něco zajímavého.

A abych se dostal k nějakým informacím, tak tedy:
– přidali jsme na webserver 8GB ram, takže už to nebude padat kvůli nedostatku paměti
– údržba (tedy odprášení) přesunuto někdy na léto, až bude pěkně
– seznam adminteamu, konečně víme, kdo je a kdo není v AT, pro ilustraci uvádím, jak vypadá hodně pracovní verze: http://prntscr.com/******

Tímto ještě jednou díky za poslání seznamu Tonotonovi a Termix ať se stydí, protože ho nestihl dodat za celý týden.
Těm z pvp, kteří nick v daném excelu ještě nemají, vzkažte, ať mi napíšou, co nejdříve! Budu mazat funkce neaktivním členům AT, tak jak se stalo na Survivalu (prostě pár lidí se na to vykašlalo a nedalo nám ani vědět, takže šli do pekel horoucích).

S pozdravem,
Radim Lipovčan

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

One comment

  1. – údržba (tedy odprášení) přesunuto někdy na léto, až bude pěkně
    😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*