Home / Adminteam / Informace o pátečním update

Informace o pátečním update

Zdravím všechny hráče na Minecore.cz a zároveň přináším menší osvětlení toho, co se v pátek událo.

Ty zpropadené pluginy…

Jednoduše řečeno – padalo nám to, protože jsme měli v pluginech jednoho darebáka, který nám čas od času crashnul náhodně jeden ze serverů. Toto je již vyřešeno, zaktualizovali jsme většinu pluginů, které jsme na serveru měli.

Screenshot_4

Některé pluginy potřebovaly pár menších úprav v configu

Hlavně to byl plugin na přihlašování, RPG a Essentials. Přesně se nám bohužel nepodařilo vypátrat, která potvora za to mohla. v současné době tedy servery již běží plnou rychlostí a nehrozí to, že by padaly. Jen jednou za den probíhá automatický restart MC – Minecraft serverů kvůli uvolnění ramky.

Omlouváme se

těm, kteří utrpěli jakoukoliv škodu v inventáři, ale jinak to nešlo. Tedy šlo, kdyby mě nespamovali členové adminteamu že něco někde hapruje a pořád se seká, protože já (owner) jsem včera opravdu neměl čas na to, abych cokoliv dělal na serverch. Bohužel jsem se naštval, vypnul mašinu se servery natvrdo přes tlačítko na skříni a restartoval do čistého systému. Poté jsem zaktualizoval pluginy a v průběhu půlhodiny nahodil všechny zbývající věci. A voila, od té doby to nespadlo a vytížení databáze je také v normálu.

Screenshot_3

Vytížení MYSQL serveru se vrátilo po update do normálu

 

Pokud se někdo cítí dotčen,

nabízím se, že s Vámi všechno uvedu na pravou míru, proberu, proč jste ztratili nějaký ten item v inventáři a poskytnu kompenzaci. Vím, že bych neměl servery takto násilně vypínat, ale hold to jinak v tu dobu nešlo, protože se na mě valily mraky spamu, že PVP se seká a vzniká tam vzpoura. Takže raději vypnout na půl hodiny a udělat to, co je potřeba.

Pro tyto účely mě prosím kontaktujte na emailu [email protected] a do předmětu uveďte Páteční update.

Děkujeme za podporu a přejeme hezkou hru!
Radim Lipovčan @Ownercz

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*